FırsatlarGratisKozmetik

Gratis Kart ile 10 TL’lik Alışverişe Özel İndirimler

Türkiye'nin kişisel bakım marketi indirimli fırsatlar sunuyor. Türkiye'nin en saygın ve tercih edilen kişisel bakım mağazalarından biri olan Gratis, güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Kampanya son kullanımı 31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Türkiye’nin kişisel bakım marketi indirimli fırsatlar sunuyor. Türkiye’nin en saygın ve tercih edilen kişisel bakım mağazalarından biri olan Gratis, güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en popüler markalarını, mağazalarında ve online satış kanallarında yıl boyunca düzenlediği etkinliklerle uygun fiyatlarla sunan Gratis, ilk 10 TL’lik alışverişinizde ücretsiz kartta özel indirim kazanabilirsiniz.

Gratis denilince genç kızların aklına çeşitli tanınmış markalar gelecektir. Ancak bu kadar ünlü bir marka ile bunu ancak sadece Gratis’te bulabiliyorsunuz. Örneğin bu markalardan biri olan Wet n Wild son zamanların en popüler kozmetik markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Göz farı paleti, maskara, ruj türü, kapatıcı, allık, eyeliner, oje gibi markanın en iddialı ürünlerini indirimli fiyatlarla satın almak isterseniz kataloğu takip etmeniz yeterli olacaktır. İçinizdeki ışıltıyı güzelliğinize yansıtabilirsiniz, indirimleri takip etmeyi unutmayın.

İlgili Mesajlar

1 of 43

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir