FırsatlarMarketÖzdilek

Özdilek Kampanyaları

Özdilek Kampanyaları yüzlerce marka yüzlerce model ürün seçenekleri ile en uygun ve avantajlı fiyatlarla güvenli alışveriş yapabilirsiniz.Özdilek Kampanyaları birçok indirim fırsatları ile birlikte yeni sezon ürünlerini en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Özdilek Kampanyaları yüzlerce marka yüzlerce model ürün seçenekleri ile en uygun ve avantajlı fiyatlarla güvenli alışveriş yapabilirsiniz.Özdilek Kampanyaları birçok indirim fırsatları ile birlikte yeni sezon ürünlerini en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Evinizin Modası Özdilekteyim.com’da! Özdilek Ürünlerinin kalitesiyle beraber en şık ürün seçenekleriyle beğenilerinize sunulmaktadır.

Özdilek, alışveriş merkezi, kafe – restoran, sinema, bovling, oyun eğlence merkezi, hipermarket, departman ve ev tekstili mağazalarıyla hizmet vermektedir.

Özdilek kalitesiyle, dünyaca ünlü markalar, binlerce çeşit ürün Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile çevrim içi mağaza özdilekteyim.com’da.

Özdilek’te en çok satılan ürünler: Bursa havlu, Bornoz, Pike Takımı, Nevresim Takımı, El havlusu, Yüz Havlusu bunun yanı sıra Özdilek nevresim takımı çeşitleri, tek ve çift kişilik battaniye, havlu ve banyo paspasları öne çıkıyor ve evlerinizdeki konforu en kaliteli ve uygun indirim fırsatlarıyla sağlamaktadır.

B1ms13iVFV main

 

Özdilek Taksitlendirme Kampanyası

Özdilek Taksit Kampanyası 1 – 31 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında Özdileklenen.com’dan yapılan ilk 200 TL ve üzeri nakit alışverişine 20 TL MaxiPuan hediye edilecek! Kampanya detayları:

• Etkinlik süresince (alışveriş öncesi veya sonrası) dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

• Bu kampanya, maksimum sayıda POS cihazının aktivasyonu ile gerçekleştirilen işlemler için geçerlidir. Sanal POS kullanımı ve kapıda yapılan ödemeler etkinlik kapsamında değerlendirilecektir.

• Katılmak için Maximum Mobil uygulamasının “Kampanyalar” bölümünden ilgili etkinlikte yer alan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

• Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası banka kartı, MaxiPara kartı, İş Bankası’nın en büyük özel kredi kartı (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç)

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler, taksitli alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Özdilek hipermarketlerden gerçekleştirilecek alışverişler kampanyaya dahil değildir.

• Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 10 Kasım 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 20 Kasım 2021’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 21 Kasım 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

• Ek koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. İş Bankası ve Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi AŞ kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir