FırsatlarGetirMarket

Getir Kampanyaları, İndirimleri ve Fırsatları Nelerdir?**2021

Getir kampanyasında en uygun ve indirimli fiyatlarıyla sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek siparişi verebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz

Getir kampanyasında en uygun ve indirimli fiyatlarıyla sevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek siparişi verebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz.Getir kampanyasında Ayrıca ‘Getir Getirsin’ seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.

GetirBüyük’te binlerce ürünü market fiyatına sipariş verirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile manav, fırın, market, kasap gibi farklı kategorilerde binlerce ürüne ulaşmak için getir uygulamasından vericeğiniz siparişlerde kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Getir İlk Sipariş Kampanyası 30 TL

Getir uygulamasına ilk kez üye olup sipariş verdiğinizde siparişinize 30 TL indirim kazanırsınız. Getir ilk sipariş kampanyası 30 TL üye olan herkes için geçerli olur ve herhangi bir şart aranmaz.

Getir Kampanya haricinde 30 TL kodunu kullanarak da siparişlerinizde indirimden faydalanabilirsiniz. Kupon alımı için internette araştırma yapmanız yeterli. Getir uygulamasının yıl içerisinde pek çok başka indirim ve farklı fırsatları da oluyor.

 • Kampanyadan yararlanmak için en az 130 TL tutarında alışveriş yapılması gerekiyor.
 • Sepeti onaylayıp “Sipariş ver” ekranına gelin. Ödeme ekranında kampanya seç bölümünü açın.
 • “130 TL ve üzeri siparişinize 30 TL indirim” kampanyasını seçin.
 • Artık siparişinizi geçebilirsiniz.
 • Önce ödeme bilgilerini girin sonra kampanyayı seçin.

omk

 Getir Dijital ve Kapıda Ödeme

İki ödeme şekli vardır: dijital ödeme ve kapıda ödeme. Dijital ödemeler için bir banka veya kredi kartı ya da sistemde sadece bir kez tanımladığınız İstanbul kartınız yeterli! Cüzdan gerekmez! Ayrıca Getir dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi göremez. Kart bilgileriniz Mastercard’ın ödeme altyapısı Masterpass veya BKM (Bankalararası Kart Merkezi) ile korunmaktadır.
Kapıda ödeme fonksiyonumuz özellikle GetirYemek’in “Restoranlı” seçeneği ile vereceğiniz siparişleriniz için. Bu seçenek ile restoran kuryesinin getirdiği yemeklerin ücretini kapıda bulunan pos cihazı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca GetirYemek’in “Kendi Restoranını Getir” seçeneğini kullanarak siparişinizi yemek kartı ile temassız olarak kapıda ödeyebilirsiniz.

Getir İndirim Kodları

Getir indirim uygulamasına özel indirim kodlarını uygulamanın sayfasına giriş yaparak kullanabilirsiniz. Getir ilk siparişe özel 30 TL indirim kodu istediğiniz zaman kullanılabilir belirli bir süresi yoktur. Uygulamada değişen indirim kod miktarları şu şekildedir:

 • Ekstra %10 indirim kodu
 • 20 TL indirim kodu
 • Market alışverişlerinde 10 TL indirim kodu
 • Yemek siparişlerinde 15 TL indirim kodu
 • 50 TL promosyon kodu
 • 25 TL indirim kodu

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir