FırsatlarIKEAMarket

IKEA Kampanyaları, İndirimleri ve Fırsatları Nelerdir?

IKEA Kampanyaları ile en uygun ve avantajlı fiyatlarla en kaliteli ve şık dekorasyon ürünleriyle evinizi, ofis veya bahçenizi canlandırabilirsiniz.

IKEA Kampanyaları ile en uygun ve avantajlı fiyatlarla en kaliteli ve şık dekorasyon ürünleriyle evinizi, ofis veya bahçenizi canlandırabilirsiniz.IKEA Kampanyasında oturma odasından yatak odasına, antreden çalışma odasına mobilyalarınızda ve aksesuarlarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle yepyeni görünümlü yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Yeni karyolalar, ve ev aksesuarları ile evinizi canlandırabilirsiniz.

Ikea, uzun yıllardır faaliyet gösteren bir şirkettir. İnsanlara sunulan fikirler, iyi tasarım özellikleri, pratik ve kaliteli mobilya ve ev aksesuarları ile sizlere kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır. Satılan ürünlerin düşük fiyatları cebinize fayda sağlar. Ürünün uygun fiyatının yanı sıra kalitesi de hiç etkilenmemiştir. Evinizin her odasında farklı dekorasyonlarınız ve farklı tarzlarınızla buluşmanız için pek çok alternatif var. IKEA‘nın sunduğu ürünler, insanların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak güzel dekorasyon çözümleri sunar, monotonluktan kurtulmanızı sağlar, evinize yeni bir hava katar.

IKEA Kampanyaları Nelerdir?

  • IKEA Aile Kart, IKEA mağazalarındaki başvuru noktasından birkaç dakika içinde ve ücretsiz olarak kolayca edinebileceğiniz bir müşteri kartıdır.

IKEA Aile Kart sahipleri, kartın geniş ve sürekli değişen avantajlarından yararlanmanın yanı sıra, IKEA’daki fırsat ve yeniliklerden doğrudan ve öncelikli bilgilendirilme şansı bulurlar.

Bu kart, Türkiye genelinde IKEA mağazalarında yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde geçerlidir.

  • IKEA’da dekarosyon ürünlerinde geçerli %30’a varan kampanyada internet üzerinden satın aldığınız ürünlerinizi, dilerseniz mağazadan seçtiğiniz zaman diliminde teslim alabilirsiniz. IKEA Kampanya başka kampanyalarla birleşmeyebiliyor. Acele eden kampanyayı yakalıyor. Keyif dolu alışverişler dileriz.
  • IKEA Kurumsal Kart ile nakliye indirimi alın

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinin ücreti:

2.000 TL ve altı siparişlerde 50 TL,
2.000 TL üzeri siparişlerde 75 TL hizmet ücreti alınacaktır.

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al Nasıl Çalışır?

Ürünlerinizi sepete ekleyin. Sepet sayfasında adres bilgilerinin altında bulunan “Mağazadan Teslim Almak İstiyorum” seçeneğini işaretleyerek teslim almak istediğiniz mağazayı, günü ve saat dilimini seçin. Sizin için daha önceden hazırlanan siparişinizi, mağazada otopark alanında bulunan Ürün Teslim Noktası’na uğrayarak kimlik ve sipariş kodu gösterdikten sonra teslim alabilirsiniz.

K 1

 

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir