İstikbalMobilya

İstikbal Mobilya Kampanyaları

İstikbal Mobilya Kampanyaları , tüketici odaklı, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini ürün ve hizmetlerin her noktasına en iyi şekilde yansıtan, ev dekorasyonunda yeni trendleri ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli iyileştiren ve en uygun İstikbal mobilya kampanyalarını sizlere sunan bir firmadır.

İstikbal Mobilya Kampanyaları , tüketici odaklı, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini ürün ve hizmetlerin her noktasına en iyi şekilde yansıtan, ev dekorasyonunda yeni trendleri ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli iyileştiren ve en uygun İstikbal mobilya kampanyalarını sizlere sunan bir firmadır. Yenilikçi üretim hatlarını, modern üretim ve pazarlama yöntemlerini sektördeki tecrübesiyle birleştiren İstikbal, aynı zamanda mobilya sektörünün standartlarını da sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.

Konfor ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini, evinde fark yaratmak isteyenlerin şıklığı ve konforuyla buluşturan İstikbal, özel modellerini geniş ürün gruplarında bünyesinde barındırıyor. Koltuklardan yemek odalarına, yatak odalarından çocuk ve genç odalarına, yatak ve bazalardan bahçe mobilyalarına kadar özel bir seri sunan İstikbal, binlerce ürünü farklı zevk ve mekanlarla buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan İstikbal, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunan binlerce metrakarelik yeni “Ev Concept” mağazaları ile sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor ve ev konsept anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşuyor. Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen İstikbal, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki istikbal mobilya indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

op

İstikbal Mobilya Kampanyaları Nelerdir?

  • İstikbal mağazalarında 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde “Maximum’a özel 2-8 taksitli işlemlere ilave tercihe göre +4 taksit” imkanından faydalanabilirsiniz.
  • İstikbal Aren koltuk takımı 13.744 TL yerine sadece 11.019 TL’ye taksit seçenekleriyle kaçırılmaz indirimler!
  • İstikbal Venon koltuk takımı 14.817 TL yerine sadece 11.853 TL’ye World’e özel peşin fiyatına 9 taksit seçeneğiyle!
  • İstikbal Roxy Evlilik Paketi 28.199 TL yerine sadece 18.199 TL’ye World’e özel peşin fiyatına 9 taksit seçeneğiyle!

İlgili Mesajlar

1 of 4

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir