CarrefourSAFırsatlarMarket

Carrefoursa da 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Setur’da İndirim

 CarrefourSA kartı ile CarrefourSA'dan 1 Temmuz - 31 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında yapılacak tek seferlik 250 lira ve üzeri alışverişlerde; 1 Temmuz 2021 - 31 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında geçerli olmak üzere, fatura üzerindeki kodu satın alabilirsiniz Setur.com.tr Setur mobil uygulamaları ise 4.500 lira ve üzeri yeni yurt içi tatil oteli rezervasyonlarında 200 lira indirim sağlayacak.

CarrefourSA kartı ile CarrefourSA‘dan 1 Temmuz – 31 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında yapılacak tek seferlik 250 lira ve üzeri alışverişlerde; 1 Temmuz 2021 – 31 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında geçerli olmak üzere, fatura üzerindeki kodu satın alabilirsiniz Setur.com.tr Setur mobil uygulamaları ise 4.500 lira ve üzeri yeni yurt içi tatil oteli rezervasyonlarında 200 lira indirim sağlayacak.

1 Temmuz 2021 – 31 Temmuz 2021 tarihleri ​​arasında Setur.com.tr ve Setur mobil uygulamaları üzerinden yapılan 4.500 liret ve üzeri yeni yurt içi tatil oteli rezervasyonlarında geçerlidir. 01.07.2021 – 31.10.2021 tarihleri ​​arasındaki konaklamalarda geçerlidir. Etkinlik müşteri için geçerlidir ve müşteri etkinlikten yalnızca bir kez yararlanabilir. Ürünü alışveriş sepetine ekledikten sonra kupon kodunu kullandıktan sonra indirim uygulanacaktır.

Her alışverişte sadece bir kupon kodu kullanılabilir. Diğer indirimler ve özel tekliflerle birleştirilemez. Setur ve CarrerouSA, etkinlik koşullarını değiştirme ve/veya durdurma hakkına sahiptir. Etkinlik, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamalarından alışverişi içeriyor. Yasaklı ürünler (alkollü içecekler, tütün ürünleri, GSM TL yükleme ücretleri, mücevher alışverişi) ve elektronik ürün alışverişi etkinliğe dahil olmadığı için, alışveriş tutarı hesaplanırken CarrefourSA etkinlik kapsamına alınmayacaktır. Ödeme için puan/hediye kartı/çek kullanılması durumunda bu tutarlar toplam kupon tutarından düşülecek ve etkinlik kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Online alışverişin aktivite kapsamına alınabilmesi için alışveriş öncesinde cep telefonuna bağlı Carrefour kartının online hesaba tanıtılması gerekmektedir. Online siparişlerde sipariş tarihi dikkate alınacak ancak teslimat tarihi dikkate alınmayacaktır.

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir