GenelFırsatlar

Akıllı Süpürge Robot

Akıllı Süpürge Robot söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Bazı modeller pahalı bir fiyata üstün özellikler sunarken, diğer modeller daha ucuzdur ve kısıtlı bir bütçeye sahip olanlar için iyi bir yatırımdır. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için bir karar vermeden önce piyasayı araştırmalısınız. İşte ne kadar harcayacağınıza karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler.

115830 small

Akıllı Süpürge Robot evinizde bir anket yapmak iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Evinizdeki döşeme, evcil hayvan ve kürk türlerini dikkate almalısınız. Bir diğer husus, ne kadar harcamak istediğinizdir. En yeni, en gelişmiş modeller bin doların üzerinde çalışabilir, bu nedenle yüksek bir fiyat ödemeyi beklemelisiniz. Ancak, eğer bir bütçeniz varsa, her zaman size bir servete mal olmayacak, temel özelliklere sahip daha basit bir model satın alabilirsiniz.

Akıllı süpürge robotu fiyatlarını karşılaştırırken pille çalışan cihazların bazı dezavantajları olduğunu unutmayın. Roomba 614’ün diğer modellerden biraz daha ucuz olduğunu ve yine de iyi bir iş çıkardığını unutmayın. Bu model aynı zamanda kilim ve halı temizliğinde de diğerlerinden daha iyidir. Roomba 614, bir Wi-Fi bağlantısının yanı sıra popüler sesli asistanlarla programlama ve entegrasyona sahiptir.

Elektrikli Süpürge Robotu Evinize Getirdiği Avantajlar

Elektrikli Süpürge Robotu Evinize Getirdiği Avantajlar 5200 mAh büyük kapasiteli pil, 3 saate kadar çalışma süresi sunarak, aynı anda daha fazla alanı temizlemenize olanak tanır.
Akıllı lazer navigasyon sistemi, evinizi kolayca haritalayabilir, evinizin en ince noktalarını analiz edebilir ve derinlemesine temizlik sağlayabilir.
Cihaz, yüksek emiş gücünün yanı sıra basınçlı paspaslama işleviyle de zemini mükemmel bir şekilde paspaslayabilir.
Cihaz, Mi Home uygulamasından kolayca gezinebilir ve uzakta olsanız bile evinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde temizleyebilirsiniz.

1 org zoom 1

 

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.