GenelFırsatlar

Akne Sabunu En İyi ve En Etkili 7 Sabun

Akne Sabunu sivilce için sabunlar, en iyi sivilce sabunları, yüzünüzdeki sivilcelere sabun sürmek ve yüzdeki sivilcelere sabunun iyi geldiği söylenir. Akne Sabunu konusundaki şüphelerinizi sizler için yazmaya çalıştık. Akne Sabunu ergenlik döneminde sık görülen sivilcelerin can sıkıcı olduğu bilinmektedir ve sivilce sabunları ve sivilce sabunu fiyatları genellikle bunlardan kurtulmak için araştırılmaktadır.

Sivilcelere hangi sabun iyi gelir?

Sivilcelere hangi sabun iyi gelir? Sivilceleri yok etmenin ilk adımı cilt temizliğine odaklanmaktır. Sivilceleri sabunla tedavi etmek sivilcelerin kısa sürede yok olmasını sağlayacaktır. Sivilce dostu sabunlar ve sivilce giderici sabunlar seçerken dikkatli olunmalıdır, kaliteli olmayan sivilce sabunları yarardan çok zarar verebilir ve kötü sonuçlara yol açabilir.

Sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak için sabun seçerken doğal olmasına özen gösterilmelidir. Bazı sivilce sabunları cildinize zarar veriyorsa kesinlikle kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız.

Çevresel etkilerden dolayı hava kirliliği, toz, yağlı cilt, tıkanmış gözenekler, akne ve siyah nokta oluşmaya başlar. Tıkanan gözenekler temizlenmez ve gerekli cilt bakımı yapılmaz ise sivilceler kaçınılmaz olarak cilt lekelerini ve kırışıklıkları artıracaktır. İşte sivilce dostu sabunların isimleri ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz en iyi sivilce önleyici sabunlar;

Sizlere en iyi akne sabunları ve akne sabunu markaları ve akne sabunu fiyatları hakkında bilgi vermek için elimden geleni yapacağım.

Imex Akne Sabunu

Imex Akne Sabunu, akne sorunu yaşayan kişilerin denediği ilk akne sabunlarından biri olduğu gibi, Imex Akne Kremi de oldu. Cildin derinlemesine temizlenmesi için Imex akne sabunu, yağlı ciltler için çok etkilidir. Kuru ciltler için önerilmez. Günde iki kez yüzünüzü Imex sabunu ile yıkamanız yeterlidir, yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzü yıkamayın ancak hassas bir cildiniz varsa yüzünüzü yıkadıktan sonra Imex sabunu ile yüzünüzü yıkamanız tavsiye edilir. Düzenli kullanımına bağlı olarak kısa sürede etkili sonuçlar almak mümkündür. Imex akne sabunu kullanan her 10 kişiden 8’inde sivilce sorunu var. Imex sabun eczane fiyatları 30 ile 40 TL arasında.

9523175718962
Imex Akne Sabunu

Neutrogena Akne Sabunu

Neutrogena, akne sabunları arasında etkili bir akne sabunudur. Neutrogena Akne Sabunu cilde zarar vermez, gözenekleri açar, cildi yumuşatır ve sebumu temizler. Akneye meyilli ciltlerin tedavisine yardımcı olmak için dermatolog tarafından önerilen bir üründür. Akneye meyilli ciltteki fazla yağı, cildi aşırı kurutmadan yumuşak ve eşit bir şekilde temizler. Neutrogena Akne Sabunu’nun kullanımı da kolaydır, cildinizi günde iki kez yıkayın, ardından iyice durulayın. İlk kullanımdan itibaren cildinizin kirden arındığını hissedeceksiniz. Neutrogena Akne Sabunu fiyatı 20 ile 30 TL arasındadır. Bu akne sabununu elde etmek ve bulmak biraz zor olabilir ve akne sabunları içinde büyük bir yeri vardır.

neutrogena akne sabunu parfumsuz 100gr
Neutrogena Akne Sabunu

Belladora Akne Sabunu

Bella dora akne sabunu, piyasaya sürülen en yeni akne sabunlarından biridir. En büyük etkenlerden biri sivilcelere olan etkisidir ve uygun fiyatı da en büyük sebeplerinden biridir. Evde bulundurulması gereken bu sabun günlük kullanım için mükemmeldir. Bella dora sabunlarının pek çok çeşidi var ama hepsi biberiye, kil ve kükürt gibi cildi kurutmadan sivilceleri yok eden, gözenekleri açan ve mikropları yok eden bitkisel ve doğal maddeler içerdiğinden bu sabunu size tavsiye ediyorum. Bella dora sabunları 4 ile 15 TL arasında değişiyor.

bello dora sivilce ve akne sabunu 100 ml 0208230287246575
Belladora Akne Sabunu

Sebamed Akne Sabunu

Sebamed akne sabunu etkili akne sabunlarından biri olduğu için doktorların sıklıkla önerdiği akne sabunlarından biridir. Bu sivilce sabunu sivilce tedavisi için harikadır ve özellikle ergenlik döneminde sivilcelerden kurtulmak için sıklıkla kullanılır. Ayrıca adet dönemimde oluşan sivilcelerden de kısa sürede kurtuluyor. Sebamed Akne Sabunu sadece sivilceleri tedavi etmekle kalmayıp gözenekleri açan, cildi yumuşatan ve bakterilerin çoğalmasını engelleyen bir sabundur. Sebamed akne sabunu fiyatları 15 ile 20 TL arasındadır.

sebamed clear face compact sabun 100gr
Sebamed Akne Sabunu

Fransız Lavanta Akne Sabunu

Fransız lavanta sabunu etkili akne sabunlarından biridir ve mutlaka denenmesi gereken sabunlardan biridir. Ergenlik döneminde başlasa da 17 yaşından küçüklere önerilmemektedir. Fransız lavantasının fiyatı 5 ile 25 TL arasında değişmektedir.

 

17 yaş üzeri akneye meyilli ve akneye meyilli ciltler için kullanılır.
Uzun süreli lavanta kullanımı huzursuzluğu, uykusuzluğu ve depresyonu etkili bir şekilde azaltabilir.
Vücudun canlılığını arttırır.
Zona tedavisinde iyi sonuç verir.
Yanıklara ve sivilcelere, doku çürümesine ve saçlara enerji verir.
Anti-inflamatuar, yatıştırıcı ve hücre yenileyici özelliklere sahiptir. Yağlı ciltler için önerilir.
Vücudu rahatlatır ve zona tedavisinde kullanılır ve köpük ile sürtünme varlığında cilt yanıkları, doku çürümeleri için iyileştirici özelliği olduğu tespit edilmiştir.
Günde en az iki kez; elinizle köpürtün ve sorunlu bölgede 2 dakika bekletin, ardından suyla durulayın. Ağır vakalarda sabunu ıslatın, doğrudan sorunlu bölgeye uygulayın, beş dakika bekletin ve durulayın. Lavanta sabunu sivilce için çok etkilidir.

fransiz 500x500 2
Fransız Lavanta Akne Sabunu

Nilera Deniz Akne Sabunu

Nilera Deniz Sabunu sivilceleri gidermek için etkili bir sivilce sabunudur. Tüm cilt tipleri için harika olan deniz sabununu deneyen bir arkadaşınız var. Nilera Akne Sabunu kesinlikle tavsiye edebileceğim ve günlük olarak kullanılabilecek akne sabunlarından biridir, sadece gözeneklerde biriken yağ ve kiri temizlemekle kalmaz aynı zamanda siyah noktaları yok eder, cildi sıkılaştırır ve pürüzsüz bir cilt sağlar.

Nilera Okyanus Sabunu, deniz suyu ve yosun özleri ile bitkisel yağlardan yapılır. Nilera Okyanus Sabunu’nun faydaları, kullananlar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir.
Günde 2 defa Nilera Okyanus Sabunu ile yıkayınız, bekletmeden hemen durulayınız. Deniz sabunu cildi ilk kullanımdan itibaren nemlendirir. Nilera Okyanus Sabunu fiyatı 20 ile 35 TL arasındadır.

1 org zoom 16
Nilera Deniz Akne Sabunu

Avene Jel Akne Sabunu

Avene Akne Sabunu sıvı jel olarak satılmaktadır. Cildin pH’ını koruyarak cildi temizler. Paraben içermez. Günlük kullanım için uygundur. Yüzünüzü sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez yıkamanız yeterlidir. Avène jel genellikle yağlı ve akneye meyilli ciltler için daha etkilidir. Avène jel sabun fiyatları 40 ile 80 TL arasındadır.

avene.107
Avene Jel Akne Sabunu

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir