GenelFırsatlar

Altın Kolye Modelleri ve Fiyatları

Altın kolye modellerinin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bazıları günlük kullanım için tasarlanırken, diğerleri nişan partisi veya şenlikli bir toplantı gibi özel günler için yaratılmıştır. Bir altın zincirin fiyatı 300 doların altından 50.000 dolara kadar çıkabilir. Ayrıca çeşitli ağırlıklarda altın kolyeler bulabilir, böylece kendinize en uygun olanı uygun fiyata bulabilirsiniz. İşte farklı altın kolye türlerinden bazı örnekler.

Tektaş altın kolyenin tüm parçaları ve uzun 40-45 cm zinciri 14 ayar altından yapılmıştır.

  • Tektaş altın kolye fiyatları çevrimiçi Altın Borsasından güncellenir.
  • Satış mağazalarından inceleyebilir veya manuel olarak satın alabilirsiniz.
  • En çok tercih edilen altın kolye modelleri için online olarak inceleme yapabilirsiniz.
  • Alışverişi yapılan mücevherler faturaları, hediye kutuları, paketler ve taşıma çantaları dikkat ediniz.cicekli damla cerceve 22 ayar altin kolye kc4517004 1 780efe62922440dba82f56bd8e9fa48a

Altın bir kolye modeli pahalı olabilir, bu yüzden iyi bütçelemelisiniz. Ancak, biraz daha fazla harcamaya hazırsanız, altın bir kolye mükemmel bir yatırım olabilir. Ağırlık aralığı yaklaşık beş gram, hatta 550 dolara kadar olan bir tane satın alabilirsiniz. Ne kadar para harcarsanız harcayın, tarzınıza ve bütçenize uygun doğru kolyeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ve cüzdanınızı boşaltma konusunda endişelenmeyin!

Altın kolyeler çeşitli uzunluklarda, stillerde ve fiyat aralıklarında gelir. İster uzun, ister ince veya ayarlanabilir bir zincir isteyin, kişiliğinize ve bütçenize uygun bir tasarım bulabileceksiniz. Stil tercihiniz ne olursa olsun, altın bir kolye gardırobunuza mükemmel bir ek olacaktır. Öyleyse, bugün mükemmel olanı aramaya başlayın! Hayal kırıklığına uğramayacaksın!

elizi mesh altin kolye MK180621 10 1624021938 1

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.