FırsatlarGenel

Altus Kahve Makineleri ve Fiyatları

Altus Kahve Makineleri, üst düzey bir otomatik espresso ve kapuçino makinesidir. Farklı fiyatlarla çeşitli kahve ve espresso içecekleri sunmaktadır. Bu kahve makinesinin bir dezavantajı, uzun değişim süresidir. Ortalama servis süresi üç dakikadır ve müşteriler kahveleri için sırada beklemek zorunda kalırlar. Bardak başına 3,50 ABD doları olan Altus, piyasadaki diğer espresso makineleriyle hala çok rekabetçi. Ancak, bir çözüm var. Mehmet Alter fiyatı S5’e yükseltti ve değişim süresini 60 saniye azalttı.

434755879

Eviniz için bir Altus makinesi seçmek, masrafları kısmak ve paradan tasarruf etmek için harika bir yoldur. İnternette birçok uygun fiyatlı model bulabilirsiniz. Üst düzey markaların yüksek kaliteli espresso makinelerini bile bulabilirsiniz. Zarif, yüksek kaliteli bir espresso makinesi arıyorsanız, Beko’nun Altus Telve Otomatik Türk/Yunan Kahve Makinesi harika bir seçenek. Bu espresso makinesinin fiyat aralığı 2.000 ila 10.000 ABD Doları arasındadır.

1 org zoom 2

Espresso makinesi satın alırken işletmenizin büyüklüğünü göz önünde bulundurun. Çoğu arabalı kahve dükkanı günde en az 250 bardak satıyor. Ek olarak, kaç fincan servis etmeyi planladığınızı ve bir öğütücüye ihtiyacınız olup olmayacağını düşünün. Çoğu ticari espresso makinesi oldukça pahalı olduğundan, makineyi temizlemek için ne kadar zaman harcayacağınızı da düşünmelisiniz. İhtiyaçlarınız için en iyi makineyi bulmak için alışveriş yapmak çok önemlidir. Bu, en iyi anlaşmayı elde etmenize yardımcı olacaktır.

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.