GenelFırsatlar

Araç İçi Multimedya Sistemi Nedir?

Araç İçi Multimedya Sistemi son zamanlarda gelişen teknolojiler hayatımızın her anında var. Araç İçi Multimedya Sistemi cep telefonları, bilgisayarlar, televizyonlar vb. hayatımızın birçok yönden kolaylaşmasını sağlamıştır. Araç İçi Multimedya Sistemi Arabalarımızın bu teknolojik gelişmelerden faydalanmayacağını hayal etmek imkansız.

Arabalarımızda daha çok vakit geçirdiğimiz bu günlerde bazen bitmek bilmeyen trafik sorunları bazen uzun yolculuklarımızda navigasyon, android, araç içi tv izleme ve kameralar araçlarımıza ulaşımı kolaylaştırıyor. Şimdi kontrol edelim.

  • Navigasyon sistemi
  • Android uygulama
  • Kolay park için geri görüş kamerası
  • Arabada internetin tadını çıkarın

    Araç İçi Multimedya Sistemi Nedir?
    Araç İçi Multimedya Sistemi Nedir?

Genellikle evimizin veya iş yerimizin yolunu biliriz. Ancak bu özelliği kullanabilmemiz için trafik durumu ve trafik durumu hakkında bizi bilgilendiriyor, bilmediğimiz adreslerde aracımızda bu özelliklere sahip bir multimedya şefinin olması gerekiyor.

Navigasyon ile adres girerek daha rahat seyahat ederken, aynı anda internete erişebilir, USB veya youtube’dan film veya klip izleyebilir, eller serbest bluetooth ile telefonunuzla konuşabilir ve kamera sistemini kullanarak park ederken kolayca park edebilirsiniz. Cyberaudio multimedya sistemi ile bu deneyimleri yaşamak için profesyonel ekibimizden destek alabilir ve aracınızla uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Multimedya kelimesinin sözlüğü multimedya anlamına gelmektedir. Multimedya denilmesinin sebebi birçok fonksiyonu tek bir cihazda toplamasıdır.Bilgisayar ve internet gibi büyük fonksiyonlara sahip cihazlar hayatımızı kolaylaştırıp küçültüp küçülterek daha popüler hale getirmektedir. araçlarımıza monte edilmiştir. Küçük olmasına rağmen, Android özellikleri sayesinde bir tablet veya dizüstü bilgisayarın işlevlerinin çoğunu barındırır.

Arac multimedya sistemi 1000x480 1
Araç İçi Multimedya Sistemi

Fiyata baktığımızda her bütçeye uygun bir multimedya cihazı var. Farklı fiyatların nedeni, multimedya cihazının yeteneklerinin artıları ve eksileridir. Multimedya ekipmanı modele ve markaya göre değişir ve gösterge panosuna yapıştırılabilir veya cihaz aracılığıyla ön cama monte edilebilir.

Multimedya cihazının navigasyon fonksiyonu ile sürüş sırasında bilinmeyen bir adrese en kısa rotayı seçme özelliğinin yanı sıra, rotadan çıktığında yeni bir işleme gerek kalmadan yeni bir rota oluşturabilme özelliğine de sahipler. En güncel haritaları içerdiğinden yol istikametinde araç kazaları veya yol çalışmaları nedeniyle kaybedilen zamanı en aza indirir. Varış noktanızdan önce durmanız gereken yerler mola adı altında kayıt edildiğinde rota buna göre hazırlanır ve işinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Dokunmatik ekran işleviyle, çok fazla zaman harcamadan işinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Harici depolama veya flash sürücü bağlama özelliği ile arabada çalışabilir veya arka koltukta çocuklarınız için film izleyebilirsiniz.

Park kamerasının işlevi sayesinde arka manevralarda aracın dikiz aynasından görünmeyen dubaları ve mantarları fark edebilir ve ani durumlarda (çocuklu, otoparklı, hareketli duba vs.) durabilirsiniz. .). Bir cisme yaklaşırken sinyal sesinin frekansı arttıkça yani cisme olan yakınlık arttıkça park etmek kolaylaşır.
Artık aracınız için birçok multimedya cihazını görmek ve özelliklerini karşılaştırmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

download 27
Araç İçi Multimedya Sistemi

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir