Fırsatlar

Arçelik Beyaz Eşya Kampanyası Var Mı?

Arçelik beyaz eşya kampanyası var mı? Arçelik markası her yıl belirli aralıklarla beyaz eşya kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanarak tüm beyaz eşya eksikleri oldukça uygun fiyatlara alına bilinmektedir. Bu kampanyalar genellikle yaz aylarında veya yaz öncesine yapılmaktadır.

Kampanyalardan yararlananlarda genel olarak yeni evlenecek çiftlerden oluşmaktadır. Öte yandan 2021 yılı itibari ile en çok beyaz eşya kampanyası yapan marka da Arçelik olmuştur. Bu yıl içinde çeşitli kampanalar yapılmaktadır. Bu kampanyalardan en dikkat çekeni ise set alınmalarda ki kampanyalardır.

Genel olarak kampanya detayları şu şekildedir. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve fırın setini alan müşterilere televizyon ve süpürge hediye edilmektedir. Hediye televizyon yine Arçelik markasının olup 32 inç büyüklüğündedir. Ayrıca kampanyalarda yeni evlenecek olan çiftlere de özel indirimler yapılmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Kampanyası

Eğer yeni evlenecek iseniz hediyeler dışında bir de yüzde 25 indirim yapılmaktadır. Ayrıca kampanya dahilinde ki ürünlerin tamamı A sınıf enerji tüketime sahip 2021 ve 2022 model üretime sahip eşyalardan oluşmaktadır. Arçelik beyaz eşya kampanyası konusunda detaylı bir araştırma sürecini takip ettiğiniz zaman tam da talebinize uygun kampanyalara dahil olabilirsiniz!

En Avantajlı Arçelik Beyaz Eşya Kampanyası

2022 yılı itibari ile Arçelik markasının başlatmış olduğu birçok avantajı kampanya bulunmaktadır. İlk olarak 4’lü set alımlarında yüzde 5’lik bir indirim yapılmaktadır. Bu sayede eşyaların tek tel alınmasına yerine set alınması oldukça maddi bir avantaj sağlamaktadır. Arçelik beyaz eşya kampanyası gündeme geldiği zaman çok sayıda farklı alternatif seçenekten söz edebiliriz.

Öte yandan bir de fırın setlerinin alımlarında mini fırınlar Arçelik markası tarafından hediye edilmektedir. Ancak bu kampanyalar Arçelik markasının sunduğu en avantajlı kapmayalar değildir. Bu markanın sunduğu en avantajı kampanya POLSAN’a ait kampanyalardır. Polis bakım ve yardım sandığına üye olan her kişi için yüzde 25 indirim yapılmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Kampanyası

Üstelik bu kapmayanın bir süresi de bulunmamaktadır. Üye olan herkes istediği zaman bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Bu kampanya dahilinde olan ürünler ise buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makine ve fırındır. Ancak bu beyaz eşyalar set halinde değil tekli alımlarda indirim yapılmaktadır. Ayrıca alınan her ürün için ücretsiz servis ve garanti hizmeti de verilmektedir. Herhangi bir kasko veya teknik bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

Arçelik Beyaz Eşya Kampanyasını Nasıl Takip Edebilirim?

Birçok kişi beyaz eşyalar ile ilgili olan kampanyaları takip etmektedir. Ancak çoğu kişide bu ek ve özel indirimlerden haberdar olmamaktadır. Öte yandan indirim ve kampanyaların takibini yapmak oldukça kolay. Bunun için ilk olarak Arçelik markasının resmi internet sitesine giriş yapılması gerekmektedir. Burada Arçelik beyaz eşya kampanyası konusunda kapsamlı bir araştırma yapmak her zaman önerilmektedir.

İnternet sitesine giriş ve üyelik işlemleri yüzde yüz ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Daha sonrasında ise indirim ve kampanyaların takibinin yapılması için ücretsiz e posta aboneliğinin yapılması gerekmektedir. Bu durumda yeni bir kampanya ve indirim olduğunda anında elektronik postanıza bildirim gelecektir. Bu sayede kolay bir şekilde indirimlerin takibini yapabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Kampanyası

Eğer elektronik posta kullanmıyorsanız o zaman da SMS bilgilendirmesini yaparak bildirimleri telefonunuza alabilirsiniz. Öte yandan bir de kampanya takiplerini online kataloglardan veya bayilerde aylık çıkan kataloglardan yapabilirsiniz. Bu kataloglar genel olarak yaz aylarında çıkmaktadır.

Bu nedenle istenilen bir zaman diliminde Arçelik bayilerine giderek ücretsiz bir şekilde katalog alabilirsiniz. Son olarak ise birçok internet sitesi Arçelik indirimlerini ve ürün tanıtımlarını yapmaktadır. Bu siteleri kullanarak ve üyelik açarak kolay bir şekilde her indirim ürününün takibi yapılabilir. Siz de Arçelik beyaz eşya kampanyası konusunda bilgi sahibi olmayı isterseniz, platformumuzu takip edebilirsiniz!

İlgili Mesajlar

1 of 42

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir