GenelFırsatlar

Arçelik Elektrikli El Süpürgesi Modelleri

Arçelik elektrikli el süpürgesi kompakt, hafif ve kullanımı kolaydır. HEPA filtreleme sistemi tozu hapseder ve iç mekan hava kirliliğini azaltır. Kullanışlı tasarımı, evinizin etrafında manevra yapmayı kolaylaştırır ve hafif ve kompakttır. Çok çeşitli yüzeylere erişmenizi sağlayan geniş, ayarlanabilir bir ağızlığa sahiptir. Ayrıca yıkanabilir bir filtreye sahiptir, bu da fazla kiri temizlemeyi kolaylaştırır.
Arçelik Go Kablosuz Şarj Edilebilir Dikey Elektrikli Süpürge, geleneksel dikey elektrikli süpürgenin modern bir versiyonudur. Ekstra uzun pil ömrüne ve dar alanlardaki toz ve alerjenleri temizlemeye yardımcı olan son teknoloji siklonik teknolojiye sahiptir. Toz miktarını gösteren Smartsense teknolojisi, evinizi toz varlığını fark etmeden temizlemenizi kolaylaştırır. Şık, metalik tasarım yüksek konfor sağlar ve en zorlu görevlerin bile üstesinden gelebilir.
Arçelik Go Kablosuz Şarj Edilebilir Dikey Elektrikli Süpürge temizlik rutininizi değiştirecek. 165 Watt’lık güçlü emiş gücü ve HEPA filtresi ile tozları yüksek hızda emerek zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Ayrıca 45 dakikalık uzun süreli süpürme süresine sahiptir. Patentli Smartsense teknolojisi, filtrede ne kadar toz olduğunu bilmenizi sağlar. El tipi elektrikli süpürge, evinizi temizlemek ve çok gürültülü olmamak için ihtiyaç duyduğunuz sürece size hizmet edecektir.

 

supurge

Özellikler

 • Etkili temizleme performansı
  120 W motor gücü ve hepa filtresi ile havadaki tozu emebilen bu ürün, etkin temizlik sağlar.
 • Ergonomik dizayn
  122 cm yüksekliği ve 2,71 kg ağırlığı ile dikey olarak çalışan akülü elektrikli süpürge, kullanımı kolay ve etkili hale getirir. İş yorgunluğunu en aza indirmek için duruş göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Cihaz 79 desibel ses seviyesinde çalışır ve sesten dolayı oluşabilecek rahatsızlıkları önleyerek ergonomik konfor sağlar.
 • fonksiyonel kullanım
  Islak/kuru dikey kullanımlı elektrikli süpürge özellikleri sayesinde su yüzeylerini temizleme imkanı sunar ve durgun suların çekilmesini sağlar. Islak/kuru elektrikli süpürge çeşitlerinin paslanmaması için plastik boru ile temizleme imkanı sunar. Normal ve ekspres modda temizleme seçeneği vardır ve içeriği iki farklı amaca hizmet eder.
 • Kablosuz çalışma fonksiyonu
  Yeni nesil elektrikli süpürge olduğu için sahip olduğu pili şarj ederek uzun süreli performans sağlar. Akülü elektrikli süpürge, kablosuz işlevi sayesinde normal modda 70 dakikaya kadar ve ekspres modda 21 dakikaya kadar temizlik yapabilir.
 • Özel kafa ile kiri sonlandırın
  Özel aydınlatma başlığı ile bakımsız alanları temizler. Erişilemeyen yerlerde kirlenmeyi göstererek etkili temizlik performansı gerçekleştirir.
 • Yıkanabilir filtre
  Bu ürün astım ve alerjisi olanlar için etkili bir filtreleme sistemi sağlar. Bu filtreler ile havadaki en küçük toz ve polenleri hızla toplar ve etkin bir şekilde temizler. Ürün içerisindeki filtre yıkanabilir olduğu için pratik bir temizleme etkisi sağlar.9674425630770

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir