FırsatlarAvonKozmetik

Avon Kampanyaları Nelerdir, Avantajlı İndirim Fırsatları Hangileridir?

Avon cilt bakım ürünlerini ve kozmetik ürünlerini bizlere getirirken çeşitli fırsatlar, kampanyalar ve indirimler sağlar. 

Avon Kampanyaları cilt bakım ürünlerini ve kozmetik ürünlerini bizlere getirirken çeşitli fırsatlar, kampanyalar ve indirimler sağlar.Avon Kampanyaları en avantajlı ve indirimli fırsatlarla güncel katologlarda yer almaktadır. Doğrudan satış deyince akla ilk AVON gelir. Bu hiç şaşırtıcı değil çünkü Avon dünyada ilk 10’da, Türkiye’de ise birincidir.

Avon, dünyadaki sürdürülebilir çevre uygulamalarına uygun olarak Türkiye’de faaliyet göstermeye devam ediyor. Kağıt tüketimini azaltmak için hemen hemen tüm siparişler internet üzerinden yapılmaktadır. Bu kapsamda Avon Türkiye, geçtiğimiz günlerde Türkiye Sağlıklı Şehirler Derneği’nin Gebze fabrikasında başlattığı Çevre Tesisleri Ödülü’nü kazandı. Avon, Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olarak, derneğin yönetiminde aktif rol oynamaktadır.

Ürün, parabenler gibi bazı koruyucu maddeler içerir. Kullanım kısıtlamaları “Avrupa Tüketici Güvenliği Bilimsel Komitesi” ve “Hijyen Kozmetik Denetleme Bakanlığı” tarafından belirlenir. Bu sınırlar içinde kullanılması insan sağlığına zarar vermez. Koruyucu içerikli ürünleri de yasaların öngördüğü sınırlar içinde formüle edilmektedir. Ayrıca, tüketici ihtiyaçlarını karşılayan koruyucu içermeyen formülasyonlar da sağlanmaktadır.

banner 01

Avon Kampanyaları

Avon Kampanyaları özel kaçırılmayacak avantajlı fırsat indirimleri ile sadece Avon’da bulunabilen benzersiz ürünler de Avon’u daha da önemli kılıyor. Bazı ürünler sadece Avon‘da bulunurken, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, takviyeler gibi farklı kategorilerdeki ürünler Türkiye’deki diğer mağaza ve markalarda bulunmaz. Elbette bu ürünler için çok sayıda aktivite sizleri bekliyor. Her ay kendi sayfalarında ve mağazalarında ayın sıcak ürünleri, sevilen ürünleri ve en çok satan ürünleri bir sonraki ayın büyük Avon kampanyasına girecek.

Türkiye’nin kozmetikte lider markası  Avon’da kampanya boyunca hediye çeki ile 75 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim kuponundan yararlanabilirsiniz.

Avon online mağazasından yapacağınız 50 TL ve üzeri harcamalarınızda birçok özel hediye seçenekleri ile en gözde kampanyalardan biridir.Avon’un birçok kaliteli ürünü var. Duş jeli, parfüm, deodorant, kozmetik, cilt kremi, saç bakım ürünleri. Son zamanlarda satılan ve yoğun talep gören takılar, aksesuarlar ve hatta tekstiller de bunlarla ilgilidir. Doğru ve en çok satan ürünleri paylaşarak, zevkinize uygun, daha iyi ve daha karlı Avon ürünlerini seçmenizi kolaylaştıracağım.

Avon kampanyasında en sevilen kampanyalı ürünler:Perceive ve Pur Blanca Kadın Parfüm Seti, Anew, Göz Kalemi, Big Daring Mascara, Mega Effects Mascara, Perceive Parfüm Seti, Clearskin Professional Beyaz Kil İçeren Tonik, AVON Care Paketi, Anew Perfect Skin Gündüz Kremi, True Nutra Effects Arındırıcı Scrub, Nutra Effects Mat Görünüm Veren BB Krem, Incandessence Kadın Parfüm Edp, Pur Blanca Kadın Parfüm ve Vücut Spreyi Seti

Avon’da avantajlı indirim fırsatlarından haberdar olmak için satış mağazalarını ya da web sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayınız.

İlgili Mesajlar

1 of 43

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.