FırsatlarGenel

Ayakkabı Markaları En İyiler 2022

Ayakkabı Markaları dünyada uluslararası pazar için pahalı lüks ayakkabılar üreten birçok güvenilir ayakkabı firması var. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek olduğu için mükemmel ayakkabıyı bulmak zor olabilir. Aramanızı kolaylaştırmak için en iyi ayakkabı markalarını derledik. Fiyat, ürün, güvenilirlik, popülerlik ve piyasa değeri dahil olmak üzere dünyanın en iyi ayakkabı markalarının bir listesini derledik. Bu ayakkabı şirketlerinin hiçbiri ürünleri ve hizmetleriyle sizi yarı yolda bırakmayacak.

1. Adidas

Adidas, 2020 yılında ayakkabı markası pazarında liderdir. Artık her sınıfın umutsuzca ihtiyaç duyduğu bir ayakkabı markası. Markanın üç satırlık imzası, markanın ürün ve aksesuarlarında her yerde bulunur ve orijinallik garantisi sağlar. Bir spor ayakkabı markası olarak çıktığı yolculuğuna ürün yelpazesini genişleterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

png transparent adidas logo adidas logo k o sports brand adidas angle text shoe

2. Nike

Nike, 2020 yılında dünyanın en güvenilir ve ünlü ayakkabı markalarından biridir. Nike, kurulduğu günden bu yana her tür ve yaş için şık ve ultra rahat ayakkabılar yaratmaktan asla taviz vermedi ve bu yüzden asla vazgeçmedi.

Nike, kendini dönüştürerek, ayakkabı inovasyonunu ilerleterek ve güçlü bir küresel satış ağı oluşturarak, şu anda dünyanın en büyük ayakkabı şirketi ve hakimiyetini önümüzdeki beş yıl içinde sürdürmeyi umuyor. Spor ayakkabı ve konfeksiyon üretiminde lider marka konumunu sürdürmektedir.

Nike Logo

3. Reebok

Dünyadaki bir diğer premium ayakkabı markası ise Reebok. Çivili koşu ayakkabıları ve zengin görünümüyle Reebok, birinci sınıf bir koşu ayakkabısı markası olarak neredeyse dünya ayakkabı pazarına liderlik ediyor.

Reebok’un ayakkabıları otantik, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve çoğu, kazançlı bir zikzak köpük tabana sahiptir; tüm gün ayakta durursanız süper rahattır.

Reebok Logo

4. Gucci

Gucci, dünyanın en iyi lüks ayakkabı markalarından biridir. Kadınlar çoğunlukla Gucci’ye aşık olur. Hem erkekler hem de kadınlar için çekici tasarımları var. 1921’den günümüze, esas olarak güvenilirliği ve itibarı ile bilinir.

Gucci’nin gerçek bir ayakkabı markası olduğuna şüphe yok. Yüksek kalite garantisi ile Gucci ayakkabılar, düzenli kullanımda bile onlarca yıl dayanır. Günlük ayakkabılardan sokak spor ayakkabılarına kadar bu markalı ayakkabılar, onu başka bir seviyeye taşıyan bir moda markası yaratıyor. Hatta markalar bile ayakkabıları tamir edip gerektiğinde müşterilere iade ediyor.

Gucci Amblem

5. Puma

Puma markası artık Rihanna, Selena Gomez ve Big Sean gibi markalarla işbirliği yapan en büyük ayakkabı markalarından biri. Puma logosu, ünlü Nuremberg karikatüristi Lutz Backes tarafından yaratılan yetmiş yıl önceki ilk nesilden en çok tanınan logolardan biridir. Puma logosu, büyük kedi “Puma” tipi ile örneklenen bir cesaret ve güç işaretidir.

Puma Logo

6. Jordan

Jordan, yüksek kaliteli basketbol ayakkabıları üretmesiyle tanınan, Amerika Birleşik Devletleri’nde tanınmış kaliteli bir ayakkabı markasıdır. Russell Westbrook, Blake Green, Jimmy Butler ve daha fazlası gibi en popüler NBA oyuncularından bazılarına sponsor oldu. Yüksek kaliteli taban ve kumaşlara sahip bu markalı ayakkabılar tüm dünyada çok ünlüdür.

 

The Air Jordan Jumpman logo.png

7. Converse

Converse ayakkabı markası ilk olarak Amerikalı basketbolcu Charles Chuck Taylor tarafından popüler hale getirildi. Minimalist, klasik tasarımıyla bu ikonik markanın sizin için yeterince rahat ayakkabılar var. Yine, Converse spor ayakkabılarınızı giyerek gününüzü gerçekten rahat geçirebilirsiniz. Converse markasından en sevdiğiniz ayakkabıları bulacaksınız ve hepsi satın almaya değer.

Converse Logo 2007 2011

8. H&M

H&M, şiddetle tavsiye edilen ayakkabılarla en pahalı ayakkabı markalarından biridir. Bu ayakkabılar çok şık ve dayanıklıdır. Marka, size hayal edebileceğinizden çok daha rahat ve bütçe dostu ayakkabılar sunuyor.

hm color logo

9. Miu Miu

Miu Miu markası, kadınlar için pahalı ayakkabıların yanı sıra çanta ve kıyafet gibi diğer popüler aksesuarları da sunuyor. Bu İtalyan haute couture markası, kadınlara rahat ayakkabılar sunmak için otantik malzemeler kullanarak ayakkabılar üretiyor.

Miu Miu ayakkabılar çılgın renk dokuları, füzyonlar, lüks süslemeler ve baskılarla yapılmıştır. Aşırı dramatik görünümü ve mimari silüeti ile markanın ayakkabıları satın almaya değer.

Miu Miu emblem

10. New Balance

Eğer bir sporcuysanız, muhtemelen en çok New Balance adlı ayakkabı markasıyla tanınırsınız. Bu markanın sunduğu ayakkabılar, yüksek kaliteli ve otantik malzemelerden yapılmıştır. Bu ayakkabı markasını daha tatmin edici ve inandırıcı kılan şey, çeşitli benzersiz ayak şekillerine göre ayakkabı üretmeleridir. Farklı ayaklar için farklı destek ihtiyaçları olan kişiler için farklı konfor tabanlarına sahip ayakkabılar sunarlar. Ayakkabılar pahalı olmasına rağmen, şiddetle tavsiye edilir.

new balance logo

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir