GenelFırsatlar

Bakır Çaydanlık Çay Lezzeti ve Özellikleri

Bakır Çaydanlık çayı lezzetli bir şekilde demlemek için en kullanışlı ürünlerden biridir. Bakır, çayın lezzetini kaybetmesini önleyen ve her zaman lezzetli kalan özel bir yumuşak metaldir.

4 Litre Bakır Semaver

Çay keyfinize yeni bir anlam katacak semaver sayesinde dört litrelik bakır semaverin sağladığı dayanıklı yapıdan yararlanarak çayın tadını bozmadan damak zevkinize uygun bir tatlı oluşturabilirsiniz.

41rG1dPC8lL. AC SY780

1.5 Litre Çaydanlık

1.30 litrelik geniş kapasiteli semaver sayesinde çayınızın tadını her zaman koruyabilir, en büyük konukları semaveriniz ile ağırlayarak çok mükemmel bir deneyim yaşayabilir, böylece bakır semaver ile geleneksel lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

Alttan Yakmalı

Kömürü semaverin alt kısmının çekmece kısmına yerleştirerek kolayca ateşleyebilir ve semaverin çalışmasına yardımcı olarak semaveri güvenli ve ergonomik bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Tek Dokunuş

Ellerinizi kullanmadan size sıcak su doldurmak için tasarlanmış tek musluk yapısı, bardağa kolayca sıcak su doldurabilirsiniz, böylece semaveriniz beklentilerinizi karşılar, bardağın sıcaklığını her zaman korur. çay ve aynı kalır.

74615dc0 e319 4459 8974 20d42a1263d3 x300

Isıya Dayanıklı Sap

Yanınıza almak istediğiniz semaverin ateşe dayanıklı yapışmaz sapı ile oldukça güvenilir bir deneyim yaşarsınız ve semaveri kolayca yanınıza alabilirsiniz.

Devrilme Güvenliği

Oldukça sağlam bir duruş etkisi ile istediğiniz zeminde kolaylıkla muhafaza edebileceğiniz semaverin son derece güvenilir ve konforlu hizmetinden ve devrilme emniyetinden yararlanabilirsiniz.

Almak istediğiniz bakır semaver fiyatları alacağınız ürünün yukarıda da değinilen parametrelere dikkat edilmesi durumunda farklılık gösterecektir. Sizin için en uygun ve en beğendiğiniz semaveri bulduğunuzdan emin olduktan sonra alışverişlerinizi tamamlamayı unutmayın.

IMG 20201130 WA0033

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir