FırsatlarGenel

Balık Izgara Tava Çeşitleri Nelerdir?

Balık Izgara Tava Çeşitleri, en iyi balığı pişirebilmek için en doğru ızgara tavaya sahip olmamız gerekmektedir. Balık pişirmek için birçok tava çeşidi mevcut. Balıklar için en iyi kızartma tavasını bulmak zor olabilir, çünkü balığın tavaya yapışması ve mahvolması gibi can sıkıcı komplikasyonlara neden olmadan işi düzgün bir şekilde yapabilen bir tava bulmanız gerekecek. Bu süreçte size yardımcı olmak için balık kızartmak için en iyi tava listesini oluşturduk, böylece en iyi ürünlerden bazılarını seçebileceksiniz.

En İyi Balık Izgara Tava Çeşitleri

1- Sky Light 11” Taşınabilir Yapışmaz Tava

Balık Izgara Tava Çeşitleri
Balık Izgara Tava Çeşitleri

Bu tava, kolaylık sağlamak için ergonomik katlanabilir ahşap bir tutamağa sahiptir ve taşıması kolaydır. Ayrıca, yeterli dolap saklama alanınız olmadığında saklamayı kolaylaştıran bir asma halkasına sahiptir ve kulp, sağlam ve haşlanma önleyici malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Bu, gerçekten yüksek sıcaklıklarda pişirirken bile serin kalmasını ve sıkı bir tutuş kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Mükemmel korozyon direncine sahip profesyonelce döküm alüminyum tavadır ve ocak üstleri için uygundur. Hatta yüksek sıcaklık direncine ve termal iletkenliğe sahiptir ve bu iki şey bir araya geldiğinde hızlı ve eşit ısıtma sağlar. Bunun yanı sıra, enerji tasarrufu için çalışacak mükemmel ısı depolama performansına sahiptir.

Bu, hem yapışmaz tavaların hem de dökme demir tavaların tüm avantajlarını birleştirerek daha kalın bir taban sağlayan ve dengeli olduğundan emin olan yapışmaz bir tavadır. Tava, 2 katmanlı yapışmaz kaplamaya sahiptir ve üstün dayanıklılığı ile aşınmaya karşı dayanıklıdır. Gereken daha az yağ ile daha sağlıklı pişirmenizi sağlarken, kaplaması sayesinde yemek artıkları bırakmadan temizliği daha da kolay hale getirir.

Bu tava %100 zararlı kimyasallardan arındırılmıştır ve gıda ile tava arasında %50’den fazla oksijen teması sağlayacak gelişmiş bir şerit tasarımına sahiptir. Bu, nemi hapsetmenize ve yemeğinizin üzerinde çizgili bir desen bırakmanıza yardımcı olacaktır.

Bu yeterli değilse, fazla gresi filtrelemek için tavanın her iki tarafında yağ boşaltma filtreleri vardır. En sonunda,

Artıları

 • %100 memnun – Bu ürün 1 yıllık garanti ve 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir
 • Yapışmaz – Yapışmaz kaplama, daha az yağ kullanmanızı sağlar, yiyecekleriniz tavaya yapışmaz ve temizlemesi çok kolaydır
 • Dayanıklı – Bu tava, uzun süre dayanmasını sağlamak için en güçlü malzemeler kullanılarak yapılmıştır ve hatta korozyona karşı dayanıklıdır.

Eksileri

 • Tava bulaşık makinesinde yıkanabilir değildir ve hafif deterjanla elde yıkanması gerekir.

2- S. Kitchen Grill Çift Saplı Tava

813uJSMU8BL. AC SX679

Bu, tek bir brülör açıkken eşit pişirme sonuçları sağlayan üstün ısı iletimine sahip mükemmel bir ızgara tavasıdır. Çıkıntılı ve geniş düz pişirme yüzeyi, ızgara izleri sağlarken maksimum çok yönlülük sağlar ve girintili köşeler ve geniş kenar, fazla yağın, yağın ve sıvının damlamadan dökülmesini sağlar.

Bu ızgara, cömert porsiyonlar hazırlamak için mükemmel olacak kadar büyüktür ve sert anodize edilmiş döküm alüminyum yapı, uzun süreli dayanıklılık sağlar.Yiyeceklerin kolay serbest bırakılmasına ve pişirildikten sonra hızlı ve kolay temizlenmesine olanak tanıyan çift katmanlı yapışmaz kaplama vardır ve bu tava, kaldırma ve taşıma sırasında kullanımı kolaylaştıran kullanıcı dostu 2 döngülü bir tasarıma sahiptir.

Artıları

 • Isı iletimi – Bu, mümkün olan en iyi sonuçlar için eşit ısıtma sağlanmasını sağlayacaktır.
 • Garanti – Bu ürün 2 yıllık üretici garantisiyle gelir, böylece bir şeyler ters giderse yardım alabilirsiniz
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir – Bu tava bulaşık makinesinde ürüne zarar vermeden yıkanabilir

Eksileri

 • Bu tava oldukça büyüktür ve daha küçük bir ocakta yeterince ısıtılamayabilir.

3- Lodge Dökme Demir Izgara Tava

Lodge Dökme Demir Izgara Tava

Bu tava, balıkları kızartmak ve ocakta eşit şekilde ısıtmak için mükemmel boyuttadır. Herhangi bir kurulum gerektirmeden kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır ve kullanımı basit ve kolaydır. Uzun süre dayanmasını sağlayacak güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir ve çeşitli farklı pişirme yüzeylerinde kullanılabilir.

Bu tavayı sadece kızartmak için değil, sotelemek, tavada kızartmak ve daha pek çok şey için de kullanabilirsiniz. Yalnızca kullanımla iyileşen doğal ve kolay serbest bırakılan bir son kat için terbiye edilmiştir ve benzersiz ısı tutma ve eşit ısıtma özelliklerine sahiptir.

Artıları

 • Çoklu kullanım – Bu ürünü ister ocakta ister fırında kullanabilir, daha çok yönlü hale getirebilirsiniz.
 • Çok Amaçlı – Bu tavayı, bu amaçlar için birden fazla tava kullanmak yerine, kızartmak, sotelemek, fırında pişirmek, kavurmak, buğulamak ve kızartmak için de kullanabilirsiniz.
 • Kalite – Bu, dayanıklı malzemelerden yapılmış ve kalite kontrolünü sağlamak için ABD’de üretilmiş yüksek kaliteli bir tavadır.

Eksileri

 • Bu ürünün ıslak bırakılırsa paslandığı bilinmektedir, bu nedenle yıkadıktan hemen sonra kurutduğunuzdan emin olmanız gerekir.

4- Gourmex Toughpan Izgara Tavası

Gourmex Toughpan Izgara Tavası

Bu ızgara tavası, gerçekten uzun bir süre dayanmasını sağlamak için ağır hizmet tipi dökme alüminyum kullanılarak yapılmıştır Buna ek olarak, tava, yiyeceklerin kolayca serbest bırakılmasını sağlamak için yapışmaz ve bükülmez veya paslanmayacaktır. , yıllarca günlük kullanımdan sonra bile.

Bu, balıkları yakmadan veya yapışmadan mükemmel sonuçlar sağlayacağından, balıkları kızartmada kullanmak için mükemmel bir tavadır. Her türlü ısı kaynağına uyumludur ve ister elektrik, ister gaz, ister kömürle pişirirseniz bu tava alabilir. Herhangi bir ısı kaynağına dayanacak şekilde yapılmış dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir ve temizlenmesi gerçekten kolaydır.

Bu tavayı bulaşık makinesinde temizleyemeyeceğinizi ve elde yıkamanız gerekeceğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, temizlenmesi kolaydır ve yeniden yepyeni görünmesini sağlamak için neredeyse hiç çalışma gerektirmez.

Tüm bunların yanı sıra, bu tava çevre dostudur ve hatta %100 PFOA içermez, bu da onu süper güvenli hale getirir. Kaplama, kullanım boyunca asla yıpranmaz, bu nedenle yiyeceklerinizi diğer bazı tavalar gibi zararlı kimyasallara maruz bırakmaz. Son olarak, mükemmel pişirme arkadaşı yapan rahat ve tutması kolay bir tutamağa sahiptir.

Artıları

 • Yüksek Kalite – Bu ızgara tavası, sonsuza kadar sürmesi için ağır hizmet tipi dökme alüminyum kullanılarak yapılmıştır.
 • Yapışmaz – Tencerenin çizilmez ve temizlenmesi çok kolay olduğundan emin olmak için gövde yapışmaz bir kaplama ile kaplanmıştır.
 • Temizlemesi kolay – Yapışmaz kaplaması sayesinde bu tavayı temizlemek gerçekten çok kolay ve sadece sabunlu su ve süngerle hafifçe ovalamanız gerekiyor.

Eksileri

 • Bazı kullanıcılar, bu tencerenin bir indüksiyon ocağında iyi çalışmadığını belirtmişlerdir.

5- MasterPan Yapışmaz Ocak Üstü Fırın Izgara Tavası

MasterPan Yapışmaz Ocak Üstü Fırın Izgara Tavası

Bu tava, çoklu kullanıma izin veren alçak ve geniş ızgara çubuklarına sahiptir; bu, tek bir tava kullanarak ızgara yapabilir, kızartabilir, tavada kızartabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu, çeşitli farklı tavalara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak yerden ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Ürün, yoğuşmayı önlerken içinde yüksek sıcaklıklar olmasını sağlamak için buharı serbest bırakacak ve ısıyı hapsedecek şekilde çalışır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde, yemeğinizi sıcak ve çıtır tutmak için içeride mükemmel fırın benzeri bir his yaratacaktır.

Bu tava, yemeğinizin tava yüzeyinin tamamında verimli bir şekilde pişmesini sağlamak için ısıyı eşit olarak dağıtabilecektir. Sıcak noktalar olmayacak ve tava kapaksız 480 derece Fahrenheit’e kadar fırında güvenlidir. PFOA ve ağır metal içermeyen üstün 3 katmanlı yapışmaz kaplama sunar ve yemeğinizin hemen kaymasını sağlar. Ayrıca taze görünmesini sağlamak için leke tutmaz.

Artıları

 • Eşit ısı – Kullanım sırasında tavaya eşit olarak yayılan ısı sayesinde yemeğiniz hem hızlı hem de verimli bir şekilde pişecektir.
 • Yapışmaz – Bu tava, yiyeceklerin kolayca çıkarılmasını sağlamak için etkileyici bir üç katmanlı yapışmaz kaplamaya sahiptir.
 • Kullanışlı – Bu tavada bir kapak bulunur ve iki şey bir araya geldiğinde en iyi sonuçları elde etmek için ısıyı hapsetmek ve buharı ortadan kaldırmak için çalışır

Eksileri

Bu tava, mevcut diğer seçeneklerin çoğundan daha pahalıdır, bu nedenle tüm bütçe türleri için uygun olmayabilir.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir