Genel

Bambu Salıncak Modelleri

Son dönemlerde sıkça yaşam alanların bambu salıncak modelleri tercih edilmektedir. Dekorasyona uyumlu olmalarının yanı sıra konforludurlar. Renk yelpazesi de oldukça geniştir. Her tarza uygun çeşitleri kolayca bulma olasılığı vardır. Düz ve desenleri türleri mevcuttur. Fakat genellikle düz olanlar alınmaktadır. Desenlilerde ise en çok kareliler ilgi görmektedir.

Hem modern hem de klasik tarz mobilyalar ile uyum sağlayabilir. Dolayısıyla herkese hitap eder. Şapkalı ve şapkasız modeller de bulunur. Bunlardan şapkalı olanlar uzun saatler kullanılacaksa kesinlikle alınmasında fayda vardır. Çünkü güneş ışınlarının zarar vermesine engel olur. Tek, iki ve üç kişilikli çeşitleri bulunur. İhtiyacınıza göre büyüklüğüne karar verebilirsiniz.

Bambu Salıncak Modelleri

Bambu Salıncak Özellikleri

Farkı tasarım şekilleri bulunmaktadır. Dikdörtgen ve yumurta en çok tercih edilen şekillerin başında yer alır. Malzeme olarak rattan ile benzerlik gösterir. Aralarındaki tek fark esneme oranlarıdır. Minderleri fermuarlı olanların yıkanması daha pratiktir. Bambu halk arasında Hint kamışı olarak adlandırılır. Sudan ve yüksek ısıya karşı ürünlerin korunması gerekir. Çünkü bu etmenler yapılarının bozulmasına neden olur. Ayrıca ıslak bezle silinirse hemen kurutulması gerekir.

Günümüzde değişik tasarımlarda oluşturulmaktadır. Bunlar diğerlerine oranla daha fazla dikkat çeker. Dolayısıyla satış miktarları da oldukça yüksektir. Sallanmanın yanı sıra dönenleri de son trend ürünleri arasındadır. Özellikle dünyaca ünlü kişilerin bambu salıncak beğendiği mobilyalardandır. Bu kişiler genellikle özel üretimleri satın almaktadır. İster online ister mağaza giderek istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bambu Salıncak Modelleri

Bambu Salıncak Kullanım Yerleri

Özellikle müstakil evleri bulunanlar tarafından bambu salıncak yaygın olarak kullanılır. Genellikle bahçe ve balkonlarda vazgeçilmez ürünlerden birisidir. Hatta ev ya da ofis içlerinde de kullanılmaktadır. Leke tutmayanları bulunmaktadır. Çok kullanılan yerlerde bunları seçmek yararlı olacaktır. Halatlarla beraber dizayn edilerek etnik bir havaya bürünenler de piyasada yer almaktadır.

Lüks otellerin plajlarında da sık olarak görülür. Bu sayede modern ve şık bir hava sağlanır. Ayrıca havuz başlarında rastlanabilir. Son zamanlarda bambu salıncak modellerinin farklı yaşam alanlarında etkili bir düzeyde kullanıldıkları bilinmektedir. Bu kapsamda bambu salıncak modellerinin her zaman üst seviyede bir çalışmanın merkezinde yer aldıkları da bilinmektedir.

Bambu Salıncak Modelleri

Bambu Salıncak Ücretleri

Piyasada hiçbir ürün için net fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Bunun birçok unsur vardır. Bunlara üretildikleri malzemelerin maliyetlerinin değişmesi ve boyutları örnek verilebilir. Ebat çeşitliliği de vardır. Satın alınmadan önce ölçü alınması zorunludur. Aksi takdirde kullanılacak yere sığması olanaksızdır. Bu yüzden önce ölçüler belirlenmelidir. Bambu salıncak alacağınız zaman mutlaka bu tarz ürünlerin fiyatları konusunda kapsamlı bir araştırma yapmak her zaman önerilmektedir.

Eğer mağazada uygun boyut yoksa özel üretim gerçekleştirilir. Fakat bunlar diğerlerine göre baya pahalıdır. Ayrıca yapımlarında kullanılan bambunun kalitesi de doğrudan etkili olmaktadır. Fakat her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkündür. Dolayısıyla bambu salıncak ücretleri değişkenlik göstermektedir.

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir