GenelFırsatlar

Batık Kremi 5 En İyi 2022

Batık Kremi vücutta kalan batık kıl kökleri, çoğu kadının kişisel temizliğinden sonra yaşadığı can sıkıcı bir durumdur. Batık yara nedeniyle rahat giyinemeyen huzursuz ve duygusal olarak kontrolden çıkmış batık sorunu pek çok kadının karşılaşacağı bir sorundur. Batık kıllar, epilasyon sonrası pürüzsüzlük hissini engelleyecek olan batık veya batık kıllara verilen isimdir. Alınması gereken tek önlem dışında, topikal bir krem ​​yardımıyla batık problemlerinden sonsuza kadar kurtulmak mümkündür. Genellikle hassas ciltlerde oluşur ve oldukça sinir bozucu bir durumdur. Düzenli olarak batık kremi kullanırsanız sorun ortadan kalkar ancak batık saçlar için kimyasal krem ​​kullanmak istemeyen okuyucularımızı da unutmayın, doğal yöntemden de bahsetmiştik.

En İyi 5 Krem

Piyasadaki en etkili dahili krem ​markalarını sizler için derledik ve inceledik.

1. REDIST Kremi
Fiyat-performans oranı çok yüksek. Batık krem ​​denilince akla ilk gelen marka redist oluyor. Alerjiler ile ilgili yorumlarda çok dikkatli kullanmakta fayda var.

1 org zoom 1

2. DEPHYTO MILAN PFT Krem
DEPHYTO MILANO markasına ait bu batan krem ​​pek bilinen bir krem ​​olmasa da kullanıcı yorumları redist bakım kremine göre daha olumlu olsa da fiyatı redistten 4 kat daha pahalı ama bu krem ​​için belki buna değer, daha fazla olumlu eleştiri var çünkü yakın zamanda bitmeyecek.

RESIM 3 600x900 1

3. GIGI BUMP LOSYONU 
Bu muhtemelen listemizdeki en iyi seçenektir. Fiyat açısından doğru seçeneği bulmak zor olsa da bu kremin kullanıcı yorumları oldukça olumlu ve internetten kolaylıkla temin edilebiliyor.

9653690204210

4. NOREVA Krem
Noreva markasına ait olan bu kremin kullanıcılarının fark ettiği bir özellik ise cilt açıcı kremin bu vaadini vermemesi ama kullananların çoğu kullandığı alanlarda rengi açacağını söylüyor.

noreva aquareva 24h moisturizing cream 40ml noreva 124916 24 B

5. FELIL Krem
Felil markasına ait bu batan krem, farklı renkleri ile dikkatleri üzerine çekmiş, siyah krem ​​4-5 kullanımdan sonra sonuç vaat ediyor ancak çoğu kullanıcı yorumuna göre 7-8 kullanıma kadar hiçbir etkisi yok, devam ettirirseniz daha çok memnun kalırsınız.i

8968034615346

Batıklar  neden oluyor?

Kreminizi sürmeden önce çukurlaşmanın nedenini anlarsanız bunu önlemek için bazı önlemler alabilirsiniz. Batık tüylerin oluşmasının birçok nedeni olabilir ve epilasyon yönteminizi değiştirirseniz örneğin jiletten ağdaya geçerseniz batık problemleriniz başlayabilir, zaten batık problemleriniz varsa daha da artabilir.

JİLET BATIK OLUŞUMUNU ARTTIRIR MI?

Jilet kullanmanın batık sorununu arttırıp arttırmayacağı çok konuşulan bir olaydır konuyla ilgili olarak eğer temiz bir jilet ile doğru yöne doğru alırsanız kılları jilet kullandığınız için deli gibi sorunla karşılaşmazsınız belki ama yine de ağdaya göre daha fazla batık yaptığı bir gerçek.

HİÇ BATIK YAPMADAN KILLARI ALMANIN BİR YOLU VAR MI?

Batık oluşumunu engelleme yollarını bir sonraki bölümde paylaşacağız ancak hiç batık oluşmamasının kesin olan tek bir çözümü var o da LAZER EPİLASYON.Lazer haricinde olan seçeneklerde batık oluşma riski var ama tabi bunu azaltmanın bir sürü yolu da var.

BATIK OLUŞUMU NASIL ENGELLENİR

Hali hazırda var olan batıklarınızı yok etmenin yollarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde ev yapımı karışımlar ile yapacağız bu bölümde batık oluşumunu nasıl engelleyeceğinizi paylaşacağız eğer batık sorununuz yeni başladıysa yada hiç yoksa ama oluşmasından korktuğunuz için önlem almak istiyorsanız şunlara dikkat etmeniz gerekir;

Çıkış Yönünün Tersinde Alma

Kıl dönmesini önlemenin en önemli yollarından biri, kıl köklerini çıkarabilmeleri ve olası kıl dönmesini onlara zarar vermeden önleyebilmeleri için, isteğe göre hareket ettirmek yerine, çıkış yönünün tersine almaktır.

Düzenli Cilt Bakımı

Saç köklerini yumuşatmak ve temizlemek için bacaklarınızı, koltuk altlarınızı ve vulva bölgenizi her zaman temiz tutun. Tıpkı yüzümüz gibi bu bölgelerin, özellikle de bacakların neme ihtiyacı vardır. Bu yöntem ile temiz ve yumuşak saç köklerine sahip olabilirsiniz. Ve batık tüy riskini büyük ölçüde azaltır. Bacaklarınızı haftada 2 ila 3 kez soymak da gemi kazalarını önlemede önemli bir adımdır.

Temizlik Malzemeleri Kullanın

Tüyleri almak için ustura kullanıyorsanız, temiz bir ustura kullandığınızdan emin olun. Tek kullanımlık bir tıraş bıçağını bir kereden fazla kullanmayın ve tıraş makinenizi hijyenik olmadığı ve zararlı olduğu için başkalarıyla paylaşmayın. Artan batık saç oluşumu potansiyeli yüksektir.

 

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir