GenelFırsatlar

Beko Su Isıtıcıları Modelleri ve Fiyatları

Beko Su Isıtıcıları ‘New Line’ cam su ısıtıcısı suyu hızlı kaynatır ve kullanımı kolaydır. Bu 1,7 litrelik klasik beyaz su ısıtıcısı 360 derece dönebilen bir tabana sahiptir ve bir seferde yedi fincana kadar çay hazırlayabilir. Güç anahtarı gösterge ışığına sahiptir ve sağ veya sol elle kullanıma uygundur. Hem gaz hem de elektrik şebekesinde kullanılabilir. İki farklı renkte mevcuttur: siyah ve beyaz.

8903593426994

1,7 litrelik Beko su ısıtıcısı, bir seferde yedi fincan çay yapmak için idealdir. 3000W güç çıkışı, küçük çocukları veya yaşlıları olan haneler için idealdir. Bu su ısıtıcısı aynı zamanda yerden tasarruf sağlar ve 360 ​​derece dönebilen bir tabana sahiptir, bu da tezgahın üzerine yerleştirmeyi kolaylaştırır. Buna ek olarak, suyu doldururken kazaları önlemeyi kolaylaştıran kaynatma kuru koruma mekanizmasına sahiptir.

Bir Beko su ısıtıcısı birçok faydalı özelliğe sahiptir. 360 derece dönebilen tabana, 1,7 litrelik büyük cam gövdeye ve kaynar su göstergesine sahiptir. Aynı anda birden fazla fincan çay veya kahve yapmak isteyen aileler için mükemmel bir seçimdir. Geniş tabanı su doldurmayı kolaylaştırır. Tezgah üzerine kolaylıkla yerleştirilebilir. Su ısıtıcısı ayrıca bir çekmecede kolayca saklanabilir.

Genel Özellikler

Güç
2200 W
Kapasite
1.7 L
Gizli Rezistans
Gizli
Renk (8)
İnoks
Otomatik Kapanma (2)
Var
360° Taban
Var
Şeffaf Su Seviye Göstergesi
Var
Gövde Malzemesi
Paslanmaz Çelik
Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak
Var
Kireç Filtresi
Var
Susuz çalışmaya karşıma koruma
Var
Ölçüler
Ağırlık
0.9 kg
Yükseklik
21.5 cm
Derinlik
16.5 cm
Genişlik
22.6 cm
Diğer
360° Dönebilen Kablosuz Kullanım
Var
Kordonsuz Kullanım (2)
Var
Kablo Sarma Yuvası
Var
Işıklı Açma/Kapama Düğmesi
Var
aa 5

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.