Aktüel

Bestway Prefabrik Havuz

Son yılarda oldukça popüler olan bestway prefabrik havuz özellikle dar bahçesi olan ev sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Bahçenizin veya havuz alanınızın büyüklüğüne göre her boyutta havuzlar mevcuttur. Genel olarak normal havuzlardan daha ucuz ve daha kullanışlı olması bakımından çokça tercih edilmektedir. Ayrıca bu havuzların derinliği ve diğer aksesuarlar tamamen müşteri tasarımına bağlı olarak üretilmektedir. Elbette ki yeni nesil havuzlar gündeme geldiği zaman karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Böylece keyifli bir şekilde vakit geçirmek gündeme geldiği zaman son derece güzel seçeneklerin varlığından da söz etmek mümkün olmaktadır.

Bestway Prefabrik Havuz

Bestway Prefabrik Havuz Özellikleri

Bahçeli bir eviniz varsa özellikle yaz aylarında bu bahçeyi kullanım haline getirmenin en kolay yolu havuzlardır. Son teknoloji olan bestway prefabrik havuz modellerinde kullanılan malzeme hafif olup hızlı bir kurulum olanağı sağlar. Kurulum havuz modelinizin büyüklüğüne değişmekte olup ortalama 7 gün içerisinde kurulmaktadır. Ayrıca özel bir yalıtım malzemesi kullanıldığı için su sıcaklığını ayarlamanız mümkün olmaktadır. Bu havuzlar dairelerde kullanılan prefabrik malzemelerin yapısından biraz farklı olup ek olarak su geçirmez malzeme kullanılmıştır. Ayrıca içerisinde daha fazla dayanıklılık oluşması için ek materyaller kullanılmıştır.

Bestway Prefabrik Havuz Modelleri

En çok kullanılan prefabrik havuz modeli 7 metre karelik modeldir. Normal bahçeli evler için en uygun model olması nedeniyle en çok tercih edilen modeldir. Bu modelin yanı sıra iç tarafı şişme modellerde bulunmaktadır. Bu modeller müşterinin bahçe büyüklüğüne ve kişisel tasarımına göre de özel olarak kişisel modeller üretilebilmektedir. Ayrıca tüm modeller de güneşleme alanı ve havuz çıkış merdiveni dahildir. Genel olarak dikdörtgen kare ve daire olarak 3 tip model bulunmaktadır.

Bestway Prefabrik Havuz3

Bestway Prefabrik Havuz Arıza Çözümleri

Bu tip prefabrik havuzlarda en çok karşılaşılan problem su giderlerinin tıkanması ve yosundur. Su tesisatı, havuz yapan firmaya dahil değildir. Ama müşterinin tesisat durumu kontrol edildikten sonra uygun araçlar ile sorun halledilebilir. Prefabrik havuzunun su gider problemlerini azaltmak için her ay havuz büyüklüğünün 100 de 1’i oranında klorlama yapmanız gerekmektedir. Bu klor aynı zamanda prefabrik yapı malzemesinin suya temas eden yerlerinde yosunlaşmayı engelleyecektir. Ayrıca yapı malzemesinin dayanıklılığını arttıracaktır.

Bestway Prefabrik Havuz

Bestway Prefabrik Havuz Fiyatları

Fiyatlar yaptırmak istediğiniz veya satın aldığınız havuzun büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Dolayısıyla bestway prefabrik havuz metre kere fiyatına göre hesaplanır. Aynı zamanda en pahalı modeller daire şeklinde ki modellerdir. Çünkü daire şekli, metal alaşımlarda zor şekillendiği için fiyat artmaktadır. Öte yandan kare havuzların metrekare fiyatları diğer modellere göre daha uygundur. Fiyatlar ek hizmetler ile de değişmektedir. Eğer havuzunuza ısıtma sistemi, otomatik su gideri, dijital gösterge sistemi ve yüzey kapatma da isterseniz her hizmet için ek fiyat ödemeniz gerekmektedir.

İlgili Mesajlar

1 of 18

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.