FırsatlarGenel

Bit Tokası Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Bit Tokası doğal malzemelerle pire çıtçıtları kafur ve lavanta içerir. 6 aya kadar geçerlidir ve kullanımdan hemen sonra özel çantasında saklanması gerekir. Yunuslarla satın alınır, erkekler rahat, kızların saçları uzundur. Bit ve sirke ile ne kadar az temas olursa o kadar iyidir. Tabii ki, bitleri hedef alan, ancak geri gelmelerini engellediğini iddia eden başka ürünler de var.

110000075441619

3 yaşından büyük kullanıldığında ağzına girmemesine ve açık bir yara varsa tokanın üzerine takılmamasına dikkat edilmelidir. Başta söylediğim gibi, bir kutuya koyun.
Bu ürünü ilginç buluyorum.

download 16

Harika bir pire tokası buldum, oyuncak ayı. Daha önce balık yedim. Şimdi bunu buldum ve hemen aldım. Yaklaşık 6 aydır bit tokası kullanıyorum. Bizim kullanımımız için lastikler çok güçlüdür ve uç tokaları kesinlikle kokusuzdur.
Kullandıktan sonra küçük kavanozlara koyduğum hava geçirmez bir kapta olması gerekiyor. Kimse Bit Toka olduğunu düşünmedi. Ayrıca saçta harika görünüyor. Anaokuluna, ilkokula veya kalabalık parklara giderken kullanılabilir. Görseniz 6 aylık toka demezdiniz. Lastikleri ve tokaları yıpranmamış olup fiyatı 3,5 TL civarındadır. Yani normal bir toka kadar. İyi ki bitkisel. Eczaneler de satıyor. Organisium Labs benim aldığım, ama başka markalara da bakabilirsin. Kafur ve lavanta içerir ve 6 ayda bir yenilenmesi gerekir.

bit tokasi bit taragi miss flora 2 adet dogal kokulu bit tokasi kc6677972 1 1490879459654b15b596cb93e9a6270a

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir