Genel

Cadence Boyalar Hibrit Multisurface Hakkında Öğrenmeniz Gerekenler

Cadence Boyalar Hibrit Multisurface, onlarca değişik alanda kezlerce kullanılabilen, uzun seneler deformasyona uğramayan harikulade neticelerin alındığı boya serisidir. Cadence Boyalar hobi işleriyle yakından ilgilenenler, daha önceki mobilyalarını dönüştürüp tertemiz bir görünüm kazandırmak isteyenler ve objelerini kendi el emekleriyle değişik Cadence renklerine boyamak isteyenlerin kullandığı bu seri her kullanıcıyı memnun etmektedir. Cadence Boyalar yazımızın devamında, acemi bireylerden profesyonel sanatseverlere kadar her kullanıcının beğenerek seçim ettiği Cadence Hibrit Multisurface Boyalarına dair tüm ayrıntıları araştıracağız.

05082017000215
Cadence Boyalar

Cadence Boyalar Hibrit Multisurface Nedir, Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Cadence Boyalar işletmesinin ürettiği Hibrit Multisurface serisi, su bazlı yeni nesil bir akrilik boyadır. Kullanabileceğiniz yüzeyler; Ahşap, sırça, seramik, mutfak/banyo dolabı, porselen, kumaş, polyester, ten, plastik, metal, duvar, strafor ve kağıt gibi birbirinden değişik yüzeylerde yoğun kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlarda da kullanılabilir. Her türlü yüzey için özel olarak geliştirilen yöntemlerle hazırlanmaktadır. Akıcıdır ve kullanıldığı yüzeye kolay uygulanarak süratlice tutunabilir. Cadence Boyalar Hibrit Multisurface yoğunluklu olarak geri dönüşüm do it yourself-kendin yap projelerinde kullanılır. Zengin Cadence renk kartelasından seçtiğiniz rengi zımpara ve astar harekâtına gerek dinlemeden dolaysız olarak yüzeye uygulayabilirsiniz. KendinYap çalışmalarında yoğunluklu olarak kullanılan Cadence Hybrit Multisurface boya ile yıpranmış mobilyalarınızı sizler de baştan yaratabilirsiniz. Boyalar, canlılığını uzun seneler gözeterek objelerinizin ve iç/dış mekanlarınızın hoş görünmesini sağlayacaktır. Boya uyguladığınız obje ve mobilyaların çok daha sağlam olması ve uzun seneler aşınmaması için Cadence Vernik kullanmanızı öneririz.

Cadence Multisurface Boyaları insan sıhhatine hasarlı toksit maddelerin hiçbirini kapsamamaktadır. Aradığınız tüm Cadence renklerine ve en uygun Cadence Boya Maliyetlerine Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden erişebilirsiniz.

Cadence Hibrit Multisurface Boya Tek Atakta Yoğun Pigment Kazandırır

KendinYap mutasyon projelerinin bırakılmazı olan Cadence Akrilik Boyalar daha önceki eşyaların dönüştürülmesinde muhteşem neticeler vermektedir. Astar ve zımpara yapmanızı gerektirmeyen yoğun ve sıvı Cadence renkleri, canlılıkları ve güçlü pigmentleriyle objelerinize ve mobilyalarınıza süratlice tutunarak nitelikli bir görünüm verir.

cadence akrilik boya 120 ml tonlar ambalajlar cadence 4266 42 O
Cadence Boyalar Hibrit Multisurface Nedir, Hangi Yüzeylerde Kullanılır?

Cadence Hibrit Multisurface Boya Nasıl Kullanılır?

Öncelikle boyanın uygulanması için sünger rulo fırça ya da objenize ve alanınıza göre ipek rulo fırça lüzumludur.

Boyalar akrilik oldukları için su ile inceltilmesine gerek olmadan dolaysız olarak uygulanabilir.

Çok sarih renkler ve ters kontrast renkler uygulanırken her kat arasında 24 saat beklenerek müesseseye sağlandıktan sonra ikinci katın sürülmesi önerilir.

Boyayı uygularken dikkat faktörüz gerekenler ise;

Sünger rulo fırça üzerine yüklediğiniz Cadence Hibrit Multisurface Boya, bir kabın pak kısmında döndürülerek fazla boyadan temizletilir.

Sünger ruloya boya yüklemesi yaptıktan sonra uygulama alanınıza balanslı bir biçimde boyanızı sürebilirsiniz.

Her kat arasına boya uyguladıktan sonra bütün müesseseye sağlanması için beklenmesi gereken müddet 24 saattir.

Boyama evresi bittikten sonra obje ve mobilyalarınızın uzun seneler deforme olmadan çiziklere ve darbelere karşı korunması için her yerini kaplayacak Cadence Vernik uygulaması yapmalısınız.

m kahve cadence multisurface akrilik boya h022 500 ml
Cadence Hibrit Multisurface Boya Nasıl Kullanılır?

Cadence Boyalar Hibrit Multisurface Boya Maliyetleri

Cadence Boyalar Hibrit Multisurface boya maliyetleri sektördeki öbür satıcı işletmelere göre farklılık göstermektedir. Kullanacağınız boyalar ebatlarına göre spektrum göstermektedir. Boyanın boyutuna göre de maliyetler farklılık göstermektedir. Sanatsal Dünya Hobi Market adresinden sektördeki en uygun Cadence Boyaları ve lüzum dinlediğiniz tüm boya malzemelerini temin edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden Cadence Multisurface Boya malzemelerinin tüm renklerini içerisinde barındıran Cadence Boya Kartelasını kullanarak renklerin net görünümlerini araştırarak hangi rengin size uygun olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir