Çağrı HipermarketGenel

Çağrı Hipermarket Kampanyaları

Çağrı Hipermarket kampanyaları her zaman ayrıcalıklı fırsatların merkezinde yer almaktadır. Çağrı market ilk olarak 1980’lerde İstanbul’un Üsküdar semtinde küçük bir dükkân olarak ticari hayatına başladı. O zamanlardan bu güne kadar da her geçe gün büyüdü ve hizmet ağını geliştirmeyi başardı. Bu gün pek çok şubesiyle müşterilerine hizmet eden market zinciri, her zaman müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunmayı amaçladı. Bunu da Çağrı hipermarket kampanyaları ile gerçekleştirdi.

Çağrı Market Kampanyaları

Çağrı market kampanyaları, müşterilere çeşitli yollar ile duyurulmaktadır. Bunun içinde yaygın olarak broşürler bastırılır. Müşterilere cep telefonu mesajı ile kampanyalar hakkında hatırlatmalar yapılabilir. Yapılan kampanyalar ise çeşitlilik gösterir. Güncel olarak belirli aralıklarla gıda, kozmetik, bebek ihtiyaçları gibi pek çok ürün kategorisinde indirimler yapılır. Belirlenen zaman aralığında geçerli olan bu indirimler takip edilerek, uygun fiyatlar ile alış veriş yapabilmek mümkündür.

Çağrı Hipermarket Kampanyaları

Çağrı Hipermarket Kampanyaları – Güncel Katalog

Market genel olarak ayın belirlediği 10 gününü kapsayan indirim katalogları hazırlar. Bu kataloglarda birbirlerinden farklı pek çok ürün de özel indirimler yapılır. Bu indirim dönemi ise müşterilere önceden haber verilir. Müşteriler Çağrı hipermarket kampanya kataloğu hakkında bilgi sahibi olabilmek için marketin şubelerin de dağıtılan broşürlere ulaşabilirler. Ya da çağrı marketin online satış da yapıldığı internet sitesi üzerinden kolayca erişim sağlayabilirler.

Eğer marketle daha önce iletişim bilgilerinizi paylaştıysanız bu indirim dönemlerinden marketin size attığı kısa mesajlar ile de bilgi sahibi olabilirsiniz. Elbette ki Çağrı Hipermarket indirim kampanyalarının ayrıcalıklı fırsatların merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Özellikle son zamanlarda üst düzeyde bir avantaj elde etmek isterseniz, mutlaka bu kampanyaları yakından takip etmelisiniz!

Çağrı Hipermarket Setcart Kampanyası

Bazı firmalar çalışanlarına mesai saatleri içerisinde yemek hizmetini kendi bünyesinde sağlar. Bazı firmalar ise çalışanlarının bu ihtiyaçlarını gidermek için yemek kartı verirler. Günlük harcanması planlanan miktar ne kadar ise bu hesaplanır. Hesaplanan bu miktar yemek kartına aylık olarak yani toplu bir şekilde yatırılır. Çalışanlar daha sonra bu yemek kartlarını anlaşmalı restoran, cafe veya marketlerde kullanabilirler. Çağrı Hipermarket kampanyaları her geçen itibariyle sayısını arttırmaktadır.

Çağrı Hipermarket Kampanyaları

İşte Setcart da bu yemek kartlarından birisidir. Bu karta sahip olan kişiler diledikleri ürünleri rahatça satın alabilir. Market alış verişlerini çağrı marketin her şubesinden yapabilirler. Bu çok büyük bir avantajdır.  Çünkü bazı marketler bu hizmeti verirken şube kısıtlaması yaparlar. Bu yüzden kart sahipleri aynı markanın her şubesinden alış veriş yapamazlar.

Çağrı hipermarket Setcart kampanyası ile bu sınırlamalar olmadan size en yakın şubeden rahatça alış veriş yapabilirsiniz. Ayrıca Çağrı market ürünler noktasında da kısıtlamalar yapmaz. Market bünyesinde satılan temizlik, elektronik, ev araç gereçleri gibi her kategoride alış veriş yapabilme imkânını kart sahiplerine sunmaktadır. Sınırlama konulan tek nokta bu kartların online satış yapılan sitede ödeme için kullanılamıyor olmasıdır. Çağrı Hipermarket kampanyaları sürekli güncellenmektedir.

İlgili Mesajlar

1 of 30

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.