GenelFırsatlar

Çamaşır Kurutma Makinesi En iyi 2022

Çamaşır Kurutma Makinesi hem yıkayıp hem kurutabilen çamaşır kurutma makinesi modelleri, özel programları sayesinde ütülenmiş gibi bir görünüme sahiptir. Sonuç olarak yıkama, asma ve ütüleme için daha az enerji harcar ve boş zamanımız olur. En iyi çamaşır kurutma makinesi türü, çok amaçlı programları ile çamaşırlarınızın eğrilmesine ve işlerinizi kolaylaştırmasına neden olmaz.

Kurutuculu En İyi 6 Çamaşır Makinesi

Zamanınızı daha iyi değerlendirmek ve işinizi kolaylaştırmak için bir çamaşır kurutma makinesi satın alabilirsiniz. En iyi çamaşır kurutma makinesini seçerken, enerji değerine, sıkma hızına, ek programlarına ve kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda kaliteli ve gelişmiş teknik servis ağına sahip markaları tercih edebilirsiniz. İşte tüm bu özelliklere göre en iyi çamaşır kurutma makinesi modelleri!

1. LG F4V5RGP2T Çamaşır Kurutma Makinesi

Yıkama kapasitesi: 10,5 kg
Kurutma kapasitesi: 7kg
Devir sayısı: 1400
Enerji sınıfı: A
En iyi çamaşır kurutma makineleri söz konusu olduğunda, LG kesinlikle önce gelir. Bu LG modeli, akıllı bakımı, buhar teknolojisi, Twin Wash Mini küçük yıkama bölmesi ve 10 yıllık motor garantisi ile dikkat çekiyor.

10,5 kg yıkama ve 7 kg kurutma özelliği sayesinde günlük çamaşırlarınızı tek seferde yıkayabilirsiniz. Öte yandan alerjenlere, toza ve akarlara karşı %99,9 oranında koruma sağlayan buhar teknolojisine de sahiptir. Küçük yıkama bölmesi, küvetten ayrı olarak yıkamak istediğiniz çamaşırları saklamak için idealdir. Son olarak Wi-Fi teknolojisi ile çamaşır makinesini kontrol etmek veya diğer programları indirmek için akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz.

LG LG F4V5RGP2T 10

2. LG F4R5VGW0W Çamaşır Kurutma Makinesi

Yıkama kapasitesi: 9 kg
Kurutma kapasitesi: 5 kg
Devir sayısı: 1400
Enerji seviyesi: A+++
9kg yıkama ve 5kg kurutma, 3-4 kişilik bir aile için ideal kullanım sağlar. Ayrıca bu model, fonksiyonel özellikleri nedeniyle en iyi çamaşır kurutma makinelerinden biridir. Wi-Fi, buhar, akıllı bakım ve alerjenlerin %99,9’unu ortadan kaldırır. Aynı zamanda yukarıdaki modelde olduğu gibi kumaşın cinsine, ağırlığına ve dokusuna göre ideal programı ve bakımı seçebilir.

Bu modelin dikkat çeken bir diğer özelliği de A+++ enerji sınıfına sahip olmasıdır. Bu hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlar.

10833024319538

3. Samsung WD90T654DBN1AH Çamaşır Kurutma Makinesi

Yıkama kapasitesi: 9 kg
Kurutma kapasitesi: 6 kg
Devir sayısı: 1400
Enerji sınıfı: E
Samsung’un en yeni çamaşır kurutma makinesi WD90T654DBN1AH, gelişmiş çok işlevliliği ile de öne çıkıyor. En son seri, yıkama alışkanlıklarınızı hatırlamak veya sizin için en iyi programı önermek için yapay zeka tarafından kontrol edilir. Aynı zamanda Eco-Bubble teknolojisi ile en zorlu lekelere bile nüfuz ederek maksimum temizlik ve enerji sağlar. Onu en iyi çamaşır kurutma makinesi yapan diğer özellikler, kendi kendini temizleyen çekmeceler ve ilave yıkama kapağıdır. Bu özel kapak sayesinde hatırladığınız çamaşırları daha sonra makineye koyabilirsiniz. Ayrıca model şık bir görünüme, paslanmaz çelik renge ve tüketicileri memnun edecek 10 yıl motor garantisine sahip.

Samsung 87665756 tr combo wd10t654dbhs1 wd90t654dbn1ah 426342086Download Source zoom

4. Samsung WD90K6B10OS/AH Çamaşır Kurutma Makinesi

Yıkama kapasitesi: 9 kg
Kurutma kapasitesi: 6 kg
Devir sayısı: 1400
Enerji sınıfı: A
En iyi çamaşır kurutma makineleri arasında yer alan bu Samsung modeli, air yıkama teknolojisi ile öne çıkıyor. Bu işlev havayı temizler ve kokuyu giderir ve deterjanlar, sıcak su vb. için kullanılabilir. Sadece hava ile çalışır. Bu sayede alerjenleri giderirken kıyafetleriniz güzel kokabilir. Ayrıca baloncuklu suda bekletme özelliğine sahip bu model harika leke çıkarma gücüne sahiptir.

tr combo wd90k6410os wd90k6b10os ah frontsilver thumb 111232683

5. Hoover WDXOA 595AHC5-S Çamaşır Kurutma Makinesi

Yıkama kapasitesi: 9 kg
Kurutma kapasitesi: 5 kg
Devir sayısı: 1500
Enerji sınıfı: A
Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bir çamaşır kurutma makinesi arıyorsanız, bu Hoover markasıdır. Hoover çamaşır kurutma makinesini kullananlar üründen çok memnun. Bir akıllı telefon ile bu NFC bağlantılı ürün 20’den fazla programla kullanılabilir. Hızlı yıkama ve çabuk kuruma özelliklerine de sahiptir. 3 farklı kademe sayesinde hem çamaşırları yıkar hem de deformasyonu engeller. Güçlü leke çıkarma için deterjan ve su karışımını giysinin derinliklerine püskürtür.

110000111803147

6. Bosch WDU28560TR Çamaşır Kurutma Makinesi

Yıkama kapasitesi: 10 kg
Kurutma kapasitesi: 6 kg
Devir sayısı: 1400
Enerji sınıfı: A

Premium beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan biri Bosch oldu. En iyi yıkayıcı ve kurutucular arasında geniş kapasitesi, sessiz çalışma tarzı ve geniş program yelpazesi ile öne çıkıyor. Ayrıca acil işler için hızlı yıkama programını kullanabilirsiniz. Bosch tarafından geliştirilen özel tambur sayesinde hassas giysilerinizi yıpranmadan tam koruma sağlar. Ayrıca buharlı yıkama fonksiyonu sayesinde çamaşırlar daha hijyenik olacaktır.

bosch wdu28560tr 1400 devir 10 kg yikama 6 kg kurulama kurutmali camasir makinesi beyaz 1 5437471

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir