FırsatlarGenel

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Siyah

Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Siyah cüzdan erkeklerin günlük hayatındaki en önemli aksesuarlarından biridir.Pratikliğin yanı sıra şıklık da önemli bir kriterdir. Anı Ring markalı bu ürün %100 hakiki deriden üretilmiştir.Kredi kartı veya akbil ve ehliyetinizi yanınızda götürebilirsiniz.İhtiyacınız olduğunda banknotlara kolayca ulaşabilirsiniz.Çıkarılabilir bozuk para tokası ile birlikte gelir. Çift taraflı bu kartlık ile iki farklı rengi tek bir cüzdanda deneyimleyebilir ve kıyafetinize göre kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz sipariş paneli üzerinden cüzdan üzerine istediğiniz logoyu yazdırabilir ya da sipariş notlarında belirterek istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.

Bordo Siyah Çift Taraflı Madeni Para Tokalı Deri Erkek Cüzdanının Özellikleri

*Türkiye’de TSE standartlarına göre üretilmektedir.

*%100 deridir
*Boyut: 10.5*8cm
*6 adet kart bölümü ve 2 adet şeffaf ehliyet bölümü bulunmaktadır.
*1 adet ayrılabilir banknotluk bulunmaktadır.
*Tecrübeli ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.
*Bordo-Siyah tek cüzdanda iki farklı renk deneyimi sağlar ve çift taraflı kullanılabilir.

UV renkli baskı yöntemini kullanarak cüzdana istediğiniz metni yazdırabilirsiniz. En yaygın basılı metin: ad, telefon numarası, şirket/şirket adı, tarih, sevgilinin adı (Büşra ♥ Mesut), vb.

UV renkli baskı yöntemleri kullanılarak basılabilen örnek logolar: Kara/Hava/Donanma logosu, Jandarma/JÖH logosu, Polis/PÖH logosu, Bakanlık logosu, Özel güvenlik logosu, Mali müşavir logosu, Meslek logosu, Atatürk imzası, Osmanlı İmparatorluğu rozeti/ togram, gri kurt ve üç hilal desenleri, Göktürk Türkçe metni, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınız vb…

1
Cengiz Pakel Erkek Cüzdan Siyah

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.