GenelFırsatlar

Cerrahi Maske En İyi Markalar 2022

Cerrahi Maske koronavirüsün hayatımıza girmesiyle birlikte maske üretimi ve maske satışı oldukça fazla hale geldi. Bilhassa koronavirüsün dünyaya yayılması ilk olarak maskeleri kullanılamaz hale getirdi ve hatta karaborsaya bile girdi. Ondan sonra dünya bu yeni talebe uyum sağlayarak her türden renkli maskeler üretti. Profesyonel uygulamadan tezgah üstü üretime kadar bu alanda yaygınlaşması kaçınılmaz hale geldi. Maske kullanımının zorunlu kılınması, günümüzde bu maskeleri kullanmamızı kolaylaştırıyor. Üretim hızlandı ve maskeler farklı fiyatlarla piyasada yerini aldı. Peki, oradaki en iyi maskeleri nasıl anlamlandırabiliriz? En iyi yüz maskesi ne olmalı? En iyi maske markaları nelerdir?

Bu yazıda, bu soruları araştırıyoruz. En iyi ve en iyi maske markalarını sizler için araştırdık. En iyi maskenin nasıl olması gerektiğini açıklıyoruz. Böylece bir maske satın aldığınızda nasıl olması gerektiğini ve hangi işlevlere sahip olması gerektiğini anlıyorsunuz. Bu detayı göreceksiniz. Piyasada yüzlerce maske var. Hangisi daha iyi sizin için yaptığımız araştırma sayesinde bilinçli bir maske kullanıcısı olabilirsiniz.

evony 3 katli yumusak elastik kulakli yesil 10x24 lu paket 240 adet cerrahi z

En İyi Maske Nasıl Olmalı?

En iyi maskeler virüse karşı bir bariyer oluşturabilmelidir.
Maskelerin kutuları olmalıdır. Kutusuyla birlikte satıldığında üzerinde CE belgesi olmalıdır. ISO sertifikası mevcut olmalıdır. Uluslararası Akreditasyon Hizmetleri belgesi ile uluslararası bir belge olan IAS belgesine sahip olmalıdır. Bu belgeler, maskelerin kullanım kalitesi ve kullanıma uygunluk testlerinden geçtiğini göstermektedir.

Türkiye Cumhuriyeti de maske kullanımı ve maske üretimine ilişkin belgeler sunmuş ve yasal bir şirket olduğunu belirtmiştir. Kaliteli ve profesyonel bir hizmet, şirkette bu belgelerin varlığını gösterir.
En iyi maskeleri ayırt etmenin bir yolu, üç katmana sahip olmaktır. Yani maskeyi ortadan kestiğinizde üç katman çıkmalıdır. Meltblown koronavirüsün olası bir temas durumunda insan vücuduna girmesini engelleyen üçüncü katman olarak adlandırılan ortadaki katmandır. Bu düğümlere bağlı virüsler vücuda ağızdan ve burundan solunum yolu ile girmezler. Maske bariyere takılacaktır.
En iyi maskeleri ayırt ederken aklı olan, burun kısmında teller bulunan ve kullanım sırasında boşluk bırakmayan maskenin boyutuna da dikkat edin. Bu sayede en iyi maskeyi en doğru şekilde kullanma imkanına sahip olursunuz.

289705585

İdeal ve kaliteli bir maske üzerinde; hiçbir desen maskenin daha güzel görünmesini sağlayamaz. Hiçbir çiçek deseni, yapıştırılmış veya dikilmiş özel taşlar ve şekiller yoktur. Kaliteli ve yüksek koruyucu maskeler, görüntünün kalın dokusu ve meltblown’a dokunma hissi ile anlaşılır.
Premium maske pigment içermez. Steril anlamda mavi veya beyazdır.
Kaliteli maskeler marka tescilli orijinal firmalar tarafından üretilmektedir. Çünkü bu şirketler denetleniyor.
En iyi maskeler, kalite kontrol olarak suyla da test edilebilir. Maskenin üzerine su döktüğünüzde ortadaki meltblown tabaka su sızdırmıyor. Ancak bu tabaka yoksa su dışarı sızacaktır. Bu, virüse karşı koruması olmayan bir malzeme olduğu anlamına gelir.
Kafa bandı veya kulak bantları, tıpkı maske gibi yüksek kalitede olmalıdır. En iyi maskelerde bu alanlar alerjik değildir

En İyi Cerrahi Maskeler

MUSK N95 Maske
Are Marka Cerrahi Maske
B-Good Filtreli 3 Katlı Lastikli Cerrahi Maske
Evony Yumuşak Elastik Kulaklı Cerrahi Maske
Happy Yumuşak Elastik Kulaklı 3 Katlı Telli Yeşil Cerrahi Maske
Medizer Full Ultrasonik Cerrahi Ağız Maskesi 3 Katlı Spunbond Kumaş
10904054956082

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir