ÇetinkayaGenel

Çetinkaya Kampanyaları

Çetinkaya kampanyaları sürekli bir şekilde güncellenmektedir. Bu durum Çetinkaya kampanyası konusunda etkili bir düzeyde araştırma yapılmasını da gerekli kılmaktadır. Çoğu markaya ait beyaz eşyanın satışını yaptığı için Çetinkaya kampanyaları fazlasıyla ilgi görmektedir. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri en çok satılan ürünlerin başında gelir. Ayrıca küçük ev aletleri de bulunur.

Mikser, su ısıtıcısı bunlara örnek verilebilir. Garanti süreleri ürünlere göre değişir. Mesela buzdolabı, çamaşır makinesi gibi büyük beyaz eşyalar için süre daha uzundur. Fakat su ısıtıcı, süpürge gibi küçük ev eşyalarının garanti süreleri kısadır. Belli bir ek ücret vererek garantiyi arttırmak mümkündür. Garantinin olması meydana gelecek arızalarda fayda sağlayacaktır.

Çetinkaya Kampanyaları

Çetinkaya Beyaz Eşya Kampanyaları

Günümüzde en çok talep gören firmalarında başında gelen Çetinkaya beyaz eşya kampanyaları içerik bakımından da zengindir. Hepsindeki ürünlerin sayısı ve çeşidi farklıdır. En fazla bulunan ürünler aşağıda yer almaktadır.

  • Çamaşır makinesi
  • Ankastre set
  • Buzdolabı
  • Bulaşık makinesi
  • Tencere takımları
  • Tabak setleri
  • Süpürge
  • Tost makinesi
  • Su ısıtıcı

Beyaz eşyalarının modelleri arttıkça ücretleri de yükselir. Tencerelerin yapısı da fiyatları değiştirir. Granit olanlar çeliklere daha maliyetlidir. Bunun nedeni hem kalite oranları hem de sağlıklı olmaları daha fazladır. Tost makinelerinin boyutları küçük, orta ya büyük olabilir. Genellikle büyük boyuttakiler tercih edilmektedir. Süpürgelerde kablosuz modeller çok sık tercih edilir. Çünkü kullanımları daha kolaydır. Torbalı, torbasız ya da su filtreli türleri vardır.

Çetinkaya İndirim Kampanyaları

Çoğu yerde Çetinkaya indirim kampanyaları afişlerini görmek mümkündür. Televizyonlar başta olmak üzere pankartlar da sıkça sergilenir. Popüler markalara ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden hepsiyle aralarında anlaşmaları vardır.

Çetinkaya Kampanyaları

Satışlardan komisyon alırlar. Ödeme yöntemi olarak taksit ve nakit seçenekleri mevcuttur. Nakit ödeme yapacaklar için özel indirimler yapılır. Taksitler ise bankalarla gerçekleştirilen anlaşmalara göre değişir. Ayrıca ürünlere göre taksit sayıları da değişir. 12 taksit gibi büyük sayılarda yapmak mümkündür.

Çetinkaya Ürün Kampanyaları

Eski dönemlerde tabak şekilleri genellikle oval tercih edilmekteydi. Fakat günümüzde kare seçeneklere olan ilgi daha büyüktür. Çünkü daha modern görünümlere sahiptirler. Desenleri ise çeşitlilik gösterir. Çetinkaya ürün kampanyaları sayesinde en beğendiğiniz tabak takımlarına uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Çamaşır makinelerin program sayıları da değişmektedir. 12 programlı modeller bile mevcuttur.

Tabii program sayısı ücretti değiştirir. Fakat herkese uygun ürünler bulmak mümkündür. Firma çalışanlarını seçerken çok titiz davranmaktadır. Bu sayede başarısını uzun yıllardır sürdürmektedir. Güler yüz, saygı ve ilgi göstermek çalışanlarında dikkat ettikleri en önemli özellikler arasında yer alır. Müşteri memnuniyetine esas alırlar. Bu yüzden hakkındaki yorumlara çok dikkat ederler. Hepsini tek tek inceleyip gereken önlemleri alırlar. Siz de Çetinkaya kampanyaları konusunda avantalı fırsatlara sahip olmayı isterseniz; hemen platformumuzu takip edebilirsiniz!

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir