ÇilekFırsatlarMobilya

Çilek Mobilya Kampanyaları **2021

Çilek Mobilya Kampanyaları, yeni sezon modeller ve uygun indirim kampanyalarıyla bebek odaları, çocuk odaları ve genç odaları için yenilikçi mobilya ve dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Sektör lideridir.

Çilek Mobilya Kampanyaları, yeni sezon modeller ve uygun indirim kampanyalarıyla bebek odaları, çocuk odaları ve genç odaları için yenilikçi mobilya ve dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Sektör lideridir. Tasarımı farklı tarzları ve yaş gruplarını kendine çeker ve çocuklar ve ebeveynler için vazgeçilmezdir. Sıfır yaşındaki çocuklar için sağlıklı, pratik ve huzurlu bir yaşam alanı tasarlamayı hedefleyen Çilek Mobilya, zengin ürün yelpazesi ile farklı mekanlara ve bütçelere uygun alternatifler sunuyor.

Şık genç yatak odası takımı Çilek mobilya, yatak ve gardırop çözümlerinde en havalı gençlik tasarımını en pratik detaylarla buluşturuyor. Geniş salonda göz alıcı genç odası grubunun yanı sıra küçük mekanlar için tasarlanmış kompakt üniteler de Çilek Mobilya’nın ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Modern tarzlardan hoşlanan gençler; saf renklerin ve nötr renklerin bir arada kullanıldığı bir seriyi tercih edebilirler. Klasik bir görünüm isteyenler, organik çizgilere sahip zarif bir genç odası tercih edebilirler.

duo 7d3bb050 10d3 41b9 b9ee

Çilek Mobilya Kampanyaları

  • White Serisi Hayatın tüm renklerine uyum sağlayan beyazdan ilham alan White Serimizin tüm modüllerinde geçerli %30’a varan indirim fırsatını yakala!
  • Black Serisi Gençlerin hayalinde havalı, pratik, sıradışı, özgür kelimesinin karşılığı olan Black Serimizin tüm modüllerinde geçerli %30’a varan indirim fırsatını yakala!

  • Duo Serisi, Sıcak, sade, modüler ve zamansız bir tasarıma sahip olan Duo Serimizin tüm modüllerinde geçerli %20’ye varan indirim fırsatını yakala!

  • Flower Serisi Çiçek detayları, özel işlemeleri ve ince detayları ile hiç solmayan Flower Serimizin tüm modüllerinde geçerli %30 indirim fırsatını yakala!

  • Trio Serisinde Geçerli %20’ye varan İndirim fırsatını yakala!

  • Ortak Bebek Odalarında: Natura Baby %30’a Varan İndirim Fırsatı, Baby Cotton %30’a Varan İndirim Fırsatı,

 

  • Mocha Baby Serisinde Geçerli %30’a Varan İndirim fırsatı
  • Racecup Serisinde Geçerli %35 İndirim fırsatı

 Çilek mobilya kalitesini uygun fiyata deneyimlemek istiyorsanız çocuk odası, bebek odası ve genç odası seçeneklerine göz atabilirsiniz. Çocuk odası ve genç odasında estetik ve kaliteyi birleştiren eşsiz tasarımın farkını yaşamak istiyorsanız, en sevdiğiniz çilek ürünlerini hemen alışveriş sepetinize ekleyin, kaçırılmayacak fırsatı kaçırmayın!

İlgili Mesajlar

1 of 43

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.