GenelFırsatlar

Çim Biçme Makinesi Benzinli Kama By UME40

Çim biçme makinesi, çimleri belirli bir yüksekliğe kadar kesmek için bir veya daha fazla döner bıçak kullanan bir makinedir. Bıçak enerjisi gücü; el gücü, elektronik bir motordan veya içten yanmalı bir motordan elde edilebilir. Bazı makineler ayrıca saman şeklinde çim dokuma veya çarpıntı toplama özelliğine de sahiptir.

Sağlamlık
Şasi üretiminde kullanılan çelik ve genel tasarımında dayanıklı konstrüksiyonu sayesinde çim biçme makinesi etkili dayanıklı performans gösterir. Sağlam yapısı, biçerken sizi yarı yolda bırakmaz ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Çalışma ömrü boyunca performansını etkilemez ve yüksek kalitede biçme gerçekleştirir.

248480546

Motor Kapasitesi                                                                                                      150cc motor hacmine sahiptir. Güçlü motoru sayesinde zorlu koşullarda bile çim biçme işleminizin en profesyonel şekilde yapılmasını sağlar. Yemyeşil çimlerde verimli bir performans sergiliyor ve güçlü motoruyla kullanıcılarını memnun ediyor.

Yükseklik Ayarı

7 kademeli yükseklik ayarı vardır. 7 kademe 25 mm ile 75 mm arasında değişir. Seviye ayarlarını çim biçme sırasında belirlediğiniz yüksekliğe göre ayarlayarak daha profesyonel çalışabilirsiniz.

bosch arm 37 1400 w elektrikli z

Çim Deposu

45 litrelik geniş bir çim haznesine sahiptir. Geniş çim odası sayesinde daha fazla iş yapmanıza ve bu işler sırasında çim odasını boşaltmaya devam etmenize gerek kalmaz. 45 litrelik su deposu sayesinde daha konforlu ve pratik bir çözüm sunar.

Kesme Genişliği

400 mm kesme genişliği ile kesilir. Etkili bir genişlik olarak çim biçme makinenizin çalışmasını pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

einhell gc pm 46 benzinli cim bicme makinasi en uygun fiyatlar genisreyon com da 01

Kullanımı Rahat
Genel tasarımı, kullanıcının çim biçme sırasında daha rahat hareket edebilmesi için konforlu bir şekilde geliştirilmiştir.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir