CivilGenel

Civil Kampanyaları

Civil kampanyaları her zaman ilgi görmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak Civil kampanyalarının yakından takip edilmesi konusunda farklı platformlar hizmet sunmaktadır. Bu alanda farklı platformların hizmet sunuyor olması, platform tercihlerinde dikkat etmenizin şart olmasını zorunlu kılmaktadır. Tam da bu noktada platformumuzu tercih ederek; Civil kampanyaları konusunda avantajlı fırsatlara sahip olabilirsiniz!

Çocuk giyimde iddialı markalar arasında yer alan Civil, farklı kampanyalar ile çocukları sevindiriyor. Kampanyalar belli dönemlerde oluşturularak, herkese uygun fiyatlar sunuluyor. Civil kampanyaları avantajlı fiyatlarla en güzel ürünlerin tüketiciye ulaşmasını sağlıyor. Civil kampanyaları, Civil kart ile yapılabildiği gibi kuponlar ve kredi kartı imkanları ile de gerçekleşebilir.

%50 indirim, 1 alana 1 bedava, taksit imkanları gibi birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Promosyonlar, internet sitesinden yayınlanırken, mail ve mesaj yolu ile de bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. İnternetten yapılan alışverişlerde belli bir ücrette sepeti doldurduğunuzda kargo ücreti alınmamaktadır. Kampanyalardan yararlanmak için son kampanya tarihine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Civil Kampanyaları

Civil Kargo Kampanyaları

Kampanyaların arasında en çok sevilen promosyonlar arasında ücretsiz kargolar yer almaktadır. Civil kargo kampanyaları uygun ve avantajlıdır. Belli bir fiyatta doldurulan sepete kargo ücreti alınmamaktadır. Böylede kargo ücretine karşılık başka ürünler satın alınabilmektedir. Kargo kampanyaları, uygun alışveriş kampanyalarında da geçerli olmaktadır. Kampanya kodları genellikle internet sitesinde yazmaktadır. Sepette otomatik olarak eklenen kargo kampanyaları da bulunmaktadır.

Uygun fiyatlı çocuk giyiminde Civil anne ve babalar için güvenilir alışverişin adresi olmaktadır. İnternet alışverişinde uymayan bedenlerin değişimi de yine ücretsiz kargo kampanyası ile gerçekleştirilir. Civil mağazalarında, Kasım ayına özel 90 TL üzeri alışverişe kargo ücreti bedavadır. Siz de Civil kampanyalarını yakından takip ederek; indirim fırsatlarından etkili bir düzeyde yararlanabilirsiniz!

Civil Kampanyaları – İndirim Fırsatları

Çocuk ve bebek giyimde öncü mağazalar arasında yer alan Civil uygun indirim kampanyaları düzenlemektedir. Belirli süreler ile uygun ve indirimli alışveriş yapmak isteyen ebeveynler için en güzel indirim kodlarını düzenlemektedir. Bebek arabalarında Kasım ayına özel %30 indirim kampanyası devam etmektedir. Ayrıca bebek ve çocuk giyimde %40’a varan indirimlerden yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Civil Kampanyaları

Civil mağazası indirim kampanyaları her bütçeye uygun alışveriş yapmayı kolaylaştırmaktadır. Çocuklar ve bebekler için akla gelen her ihtiyaç kolayca bulunabilmektedir. Civil karta uygun promosyon ürünlere de kolayca ulaşabilmeniz için hemen bir Civil Kart sahibi olabilirsiniz.

Civil Kart Kampanyaları

Civil mağazaları farklı kampanya koşullarını müşterilerine sağlamaktadır. Bu koşullar belirli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Kartlarda biriken puanlar Civil alışverişlerinde kullanılabilir. Ayrıca Civil Kart ile bebek ve çocuk için belirlenen ürünlerde %50’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan fırsat köşesi sayesinde kolay ve uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Civil kart kampanyaları her ailenin bütçesine göre uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir