GenelFırsatlar

Cookplus Filtre Kahve Makinesinin Avantajları

Cookplus Filtre Kahve Makinesi sayısız avantajı vardır. Programlanabilir başlama zamanı özelliği, onu hareket halindeyken kullanmak için uygun bir makine haline getirir. Damlama önleyici özelliği, sunumlar sırasında filtre sepetine su damlamasını önler. Ayrıca kahveyi servis edilene kadar sıcak tutan bir sıcak tutma işlevi vardır. Bu modelin temizlenmesi ve bakımı kolaydır ve çok çeşitli renklerde mevcuttur.
Diğer modellerin aksine, bu model temizleme veya filtreleme gerektirmez. Bir filtre sepeti kullanımını gerektirir. Bu sepeti kullanmadığınız zamanlarda güvenli bir yerde saklamalısınız. Filtre sepeti temizlendikten sonra sürahiyi değiştirin, mekanizma kapanacaktır. Filtre, yaklaşık 60 saniye boyunca sıcak suda ıslatılacaktır. Bu süre içinde sürahiyi değiştiremezseniz, demleme işlemini yeniden başlatmanız gerekebilir.

11061053718578

Cookplus filtre kahve makinesini temizlerken, parçaları kullanmadan önce mutlaka temizlemeyi unutmayın. Filtre sepeti, duş başlığı, sürahi kapağı ve plastik karıştırma borusu bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sürahiyi elde yıkamak güvenlidir, ancak asla bulaşık makinesine koymamalısınız. Bulaşık makinesinden geçirildiğinde plastik yalıtım zarar görebilir. En iyi sonuçlar için sürahiyi elde yıkamanız önerilir, ancak üniteyi buzdolabına koymak da güvenlidir. Bulaşık makineniz yoksa, bulaşık makinesinde yıkanabilir olduğu için filtre sepetinden kaçınmalısınız. Bununla birlikte, sürahi bulaşık makinesi için uygun değildir. Bulaşık makinesi kullanıyorsanız, buzdolabına koymamalısınız.

Bir makinede 5 bardak! Kahveyi kalıpla içmek isterseniz, diyelim ki bir makine yeter? Peki bu makinede aynı anda dilediğiniz 2 içeceği hazırlayabileceğinizi söylesek? Karaca Hatır Plus Mod 5’i 1 Arada Kahve ve Çay Makinesi Rüya değil. Çay, filtre kahve, kavrulmuş Türk kahvesi hazırlama, sütlü içecek hazırlama ve süt ısıtma fonksiyonları ile Hatır Plus Mod 5’i 1 arada bir seferde 10 içecek hazırlayabilmektedir. Hatır Plus Mod 5, sizi ayrı bir çay, filtre veya Türk kahvesi almaktan kurtaran tek ürün! Ayrıca, aynı anda iki içecek hazırlayarak zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz. Hatır Plus Mod 5’i 1 Arada Kahve ve Çay Makinesi’nin filtre kahve makinesi camdır ve 5 fincan filtre kahve demleyebilir. Makinede filtre kahve demlerken aynı anda 5 fincan çay veya 5 fincan Türk kahvesini közde demleyerek lezzetli bir sütlü içecek hazırlayabilirsiniz.

8697918585624 50

Aynı anda iki farklı içecek içmek

Türk kahvesi veya sütlü içecekleri aynı anda hazırlamak için Hatır Plus modunu kullanabilir, filtre kahve odasında filtre kahvenin yanı sıra çay demleyebilirsiniz. Çay demlerken su ısıtıcısındaki özel çay filtresini kullanın. Aynı zamanda bir ölçü kaşığı yardımıyla ideal büyüklükte bir içecek hazırlayabilirsiniz.

Aroma Ayarları

Hatır Plus Mod’un aroma ayarları ile filtre kahvenizin lezzetini arttırabilir ve damak zevkinize göre kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Hatır Plus Mod 1385 watt güce sahiptir.
  • Hatır Plus Mod’un Türk Kahvesi Modu 735 watt güce sahiptir.
  • Hatır Plus Mod’un filtre kahve modu 600 watt güce sahip.
  • Filtre/çay tankı kapasitesi 750ml
  • Hatır Plus Mod 750ml 750ml kapasiteye sahiptir ve filtre kahve odasında çay demleme yapabilirsiniz. Kapasitesi ile daha uzun süre filtre kahve ve çay keyfi yapabilirsiniz.8697918585648 1

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir