D&R

D ve R Kampanyaları

D ve R kampanyaları hangi ayrıcalıklı fırsatları sunar? Böylece müşterilerine her zaman üst düzeyde bir avantajı fırsatını da sunmaktadır. D&R, 1996 yılında kurulan bir Türk firmasıdır. Firma bünyesinde kırtasiye ürünleri, kitaplar, oyuncaklar, müzik albümleri, bazı elektronik ürünler gibi pek çok kategoride ürünün satışı yapmaktadır.

Bu ürünlerin satışı Türkiye’nin neredeyse her noktasında bulunan mağazaların yanında internet sitesi üzerinden online olarak da yapılmaktadır. D&R Kampanyaları, takip edilerek pek çok kategoride satılan ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olunabilir. Yapılan kampanyalar satılan çeşitli ürünler için farklılık gösterir.

D&R İndirim Kampanyaları

Hizmet ağını oldukça geliştirmiş olan firma, bunun yanında belirli dönemlerde müşterileri için indirimler yapmaktadır. Yapılan bu indirimlerden haberdar olmanın en kolay yollarından biri de firmanın kendi bünyesinde çıkardığı karttır. Bu karta sahip olan müşteriler D&R İndirim Kampanyaları konusunda anında haberdar edilir.

Hatta marka bu kart sahiplerine özel indirimler ve kampanyalarda yapar. Kart sahiplerine yönelik yapılan indirimlerin dışında alış veriş yapan bütün müşterileri kapsayan indirimlerde yapılır. Ayrıca bunlara ek olarak online alış verişe özel sepette yapılan indirim kampanyaları da yine dikkat çekmektedir. D ve R kampanyaları özellikle indirim noktasında alternatif fırsatlar sunmaktadır.

D ve R Kampanyaları

D ve R Kampanyaları – Kargo Bedava

Teknolojinin gelişmesiyle beraber alış verişte internete evrilmeye başladı. İnsanlar artık ihtiyaçlarını karşılamak ve aradıkları ürünleri bulabilmek için mağaza mağaza gezmeyi tercih etmiyorlar. Bunun yerine hemen hemen her türlü ihtiyaç internet üzerinden kolay bir şekilde satın alınmaya başlandı.

Alış veriş de böylesine bir döneme geçilmesiyle beraberde birçok marka internet siteleri kurarak buralardan satış yapmayı hedeflediler. Hem böylece çok daha fazla müşteriye ulaşılmış olacaktı. Seçilen ürünler sepete eklendikten sonra ödeme aşamasına gelindiğinde ise firmaların çoğu bir kargo bedeli talebinde bulunurlar. D ve R kampanyaları her zaman güncellenmektedir.

D&R Kargo Bedava Kampanyaları ile bu noktada da müşterilerine kolaylık sağlayan bir firma olmuştur. İnternet sitesi üzerinden bir müşteri 100 TL ve üzeri alış veriş yaparsa kargo için ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmaz.  100 TL altındaki sipariş için ise standart olacak şekilde 7,99 TL gibi cüzi bir ücret talep edilmektedir. Bu noktada  D ve R kargo bedava kampanyaları her zaman ayrıcalıklı bir alışverişin adresi konumunda yer almaktadır.

D ve R Kampanyaları

D&R Banka Kampanyaları

Birçok insan nakit parayla alış veriş yapmak yerine banka kartları veya kredi kartları ile alış veriş yapmayı tercih ediyor. Hal böyle olunca da bankalar ile satış yapan firmalar arasında bazı anlaşmalar yapılıyor. D ve R Banka Kampanyaları ile müşteriler, anlaşma yapılan bankaların kartları ile alış veriş yapmaları halinde avantajlar elde etmiş oluyorlar.

Belirlenen miktarda alış veriş yapılması halinde müşteriler puan veya bonus kazanıyorlar. Ayrıca yine yaptıkları alış verişler için ödemeleri gereken tutarı vaade farklı ödemeden taksitlendirme imkânına da sahip oluyorlar. D ve R kampanyaları gündeme geldiği zaman üst düzeyde bir avantajın varlığından da söz edebiliriz. Böylece avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz!

İlgili Mesajlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.