GenelFırsatlar

Davlumbaz Markaları En Güzeller 2022

Davlumbaz Markaları çok yemek yapıyorsanız ve mutfağınızda sigara içiyorsanız, davlumbaz cankurtaranınız olacaktır. Davlumbaz markalarını araştırırken güçlü çekiş, sessiz çalışma ve fiyat gibi faktörleri göz önünde bulundurdum.

Davlumbaz alırken mutlaka boyutuna göre seçim yapmalısınız. Aksi takdirde sığmayabilir veya küçük gelebilir. Ayrıca ortalama 500 m³/h güce sahip bir davlumbaz seçerek buharı daha kısa sürede çıkarmak mümkündür. Ancak mutfağınız standartlara göre büyükse bu güç yeterli değildir. En iyi davlumbaz markaları her mutfağa uygun modeller üretmeyi başarıyor, gelin birlikte inceleyelim!

En İyi 6 Davlumbaz Markası

Bir davlumbaz seçerken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Kügerr, Siemens, Ferre veya Profilo gibi en iyi davlumbaz markaları her bütçeye uymayabilir. Ancak ucuz davlumbaz markaları Kumtel, Esty veya White Daisy vb. sayılabilir. seçebilirsiniz. İşte en iyi davlumbaz modelleri:

Kügerr

Alman-Türk markası Kügerr, yüksek emiş gücü ve maksimum sessizliği sayesinde en iyi davlumbaz markası olarak öne çıkıyor. Radyal teknoloji sayesinde Kügerr markasının tüm ürünleri patentli sessizlik sunar. Bu sayede mutfakta yemek pişirirken veya ailenizle sohbet ederken huzurlu sessizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Öte yandan yüksek emiş gücü sayesinde rakipleri üzerinde büyük bir etki yaratmayı başarıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilir filtreler, ücretsiz kurulum, filtre temizleme uyarıları, LED aydınlatma ve dijital kontroller gibi özellikler Kügerr markasını zirveye taşıyor.

80deafa6 4966 4ae7 a8b0 2a867335baf1

Profilo

BSH Group markası Profilo, Avrupa’nın en popüler beyaz eşya markalarından biridir. Yıllarca dayanacak kaliteli bir davlumbaz arıyorsanız Profilo’nun modeline bir göz atmanızı tavsiye ederim. Profilo, en iyi davlumbaz marka seçeneklerinden biridir ve gelişmiş özellikleri ve olağanüstü kalitesi ile öne çıkmaktadır. Ayrıca cam yüzeyler veya klasik modeller arasından seçim yaparak mutfağınızı güzelleştirebilirsiniz. Profilo, şık tasarımı kaliteyle birleştirebilen ender markalardan biridir.

13064253 DVK6J671 STP def

Silverline

Türk markası Silverline, tesettür koleksiyonu ile rakiplerinden ayrılıyor. Abajur modellerinden tezgah üstü modellere, ada gölgeliklerden tavan modellerine kadar aradığınız her modeli Silverline markasında bulabilirsiniz. Estetik bir tasarımla geliştirilen bu modeller, güçlü çalışma tarzıyla kullanıcıyı memnun etmeyi başarıyor. Üstelik tasarımda en iyi markaları geride bıraktığı bile söylenebilir. En önemli özelliklerinden biri de her modelde fonksiyonel özelliklerin bulunmasıdır. Bu sayede mutfağınız için saniyeler içinde gerçek bir havalandırma sistemine sahip olabilirsiniz.

silverline 3420 classy 90 cm siyah duvar tipi z

Teka

100’den fazla ülkede satış yapan Teka, en iyi davlumbaz markaları denilince akla gelen ilk isimlerden biridir. Alman markası Teka, kaliteli ürünleriyle kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Ayrıca birçok markaya göre daha geniş kaporta portföyüne sahiptir. Duvar, köşe veya ada davlumbaz modellerinde farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda taze hava teknolojisi ile her zaman temiz hava sağlar. Teka markasının bir diğer gücü de her bütçeye uygun davlumbaz modelleri üretmesidir. Bu sayede kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

1 org zoom 10

Kumtel

Kumtel, 50 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biridir. Kumtel, uygun fiyatlı ürünleri ile en iyi davlumbaz markaları arasında yer almaktadır. Ayrıca modern tasarım için cam yüzey kapağı ve zarif tasarım için rustik tasarım kapağı ile herkese hitap ediyor. Kumtel’in en büyük özelliklerinden biri fiyat/performans başarısıdır. Bahsedilen markalar kadar emiş gücü olmasa da fiyatına ve kalitesine göre oldukça başarılı.

11273626419250

Ferre

Yerli marka Ferre de en iyi davlumbaz markası olarak sıklıkla seçilmektedir. Ferre davlumbaz şık tasarımı ile dikkat çeker ve farklı renklerde üretilir. Birçok ürün de çok emici değildir, ancak küçük mutfaklar için iyi olur. Yıkanabilir filtreler ve kontrol düğmeleri kullanımı kolaylaştırır. Ferre’nin en önemli avantajlarından biri yerli üretim olduğu için daha az teknik servis ve yedek parça sorunu yaşanmasıdır.

8851193495602

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir