GenelFırsatlar

Demir Ranza Örnekleri ve Tarihçesi

Demir ranza 1930’larda popüler oldu ve hızla popülerlik kazandı. Stil işlevsel ve seyrekti, ancak yine de benzersiz bir görünüm sundu. Bu yatakların montajı ve sökülmesi kolaydı, bu da onları servis personeli için ideal hale getirdi. Bu tarz, dayanıklılığı da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle popülerdi. Ayrıca harika bir görünüme sahiptiler ve herhangi bir ev dekoru için zamansız bir fon olabilirler. İşte bazı demir ranza örnekleri ve tarihleri.

8818640388146 1562765591731

Demir ranzanın klasik görünümü, yatak odaları için mükemmel bir seçimdir ve her dekora iyi uyum sağlar. Çocuk yatağı olarak da kullanılabilir. Metal ranzaların modern görünümü daha çok yönlü iken, ahşap çerçeveli ranzaların rustik görünümü de bir o kadar şık olabilir. Metal ve ahşap stillerin çok yönlülüğü ile çocuğunuzun kişiliğine en uygun olanı bulabilirsiniz. Ayrıca daha çok yönlüdürler ve genellikle merdivenler ve yan korkuluklar gibi daha fazla seçeneğe sahiptirler.

9838255669298

River Metal Ranzanın şık, kompakt tasarımı, küçük odalar veya daireler için yerden tasarruf sağlayan bir çözüm sunar. Toz kaplamalı yüzeyi, her odaya şık bir görünüm katar ve üst ranza için sağlam bir merdiven içerir. River Metal Ranza, ikiz üzeri ikiz ve tam üzeri tam boylarda mevcuttur. Bu karyolaların temizlenmesi de kolaydır, bu da onları ekstra saklama alanına ihtiyaç duyan çocuklar için harika bir seçenek haline getirir.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir