FırsatlarD&RMarket

D&R’da İndirim World Mobil’e Özel 200 TL Alışverişe 40 TL Puan

D&R'da 31 Ekim 2021 tarihine kadar D&R mağazası ve www.dr.com.tr'den 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 40 TL D&R puanı kazanabilirsiniz.

D&R‘da 31 Ekim 2021 tarihine kadar D&R mağazası ve www.dr.com.tr’den 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 40 TL D&R puanı kazanabilirsiniz.

Puan etkinlikleri yalnızca bireysel kredi ve banka kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, müşteriler etkinlikten 1 puana kadar kazanabilirler. Kampanya kapsamında ek kartlarla yaptığınız harcamalarda da puan kazanabilirsiniz. Puanlar ana karta yüklenir. Etkinlik süresi boyunca ürün iadeleri vb. nedenlerle etkinlik koşullarının sağlanamaması durumunda puan verilmeyecektir.

Kampanya Kullanım Detayları

 D&R‘da Kazanılan puanlar D&R mağazasında kullanılabilir. Kazanılan D&R puanları e-ticaret alışverişlerinde kullanılamaz. Bu etkinliğe katılmak için World Mobil uygulaması bir iPhone veya Android telefona indirilmelidir. World Mobile App üzerinden etkinliğe katılabilmek için “Aktivite” alanında ilgili etkinliğin “Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Etkinlik kapsamında elde edilen D&R puanları 5 Kasım 2021 tarihine yüklenecektir. Puanların süresi 5 Aralık 2021’de dolacak. Kullanılmayan puanlar 6 Aralık 2021’de geri alınacaktır. Kartvizit ve Worldpuan ile yapılan alışverişler etkinlik kapsamında olmayacaktır. BDDK tarafından açıklanan kredi kartı taksitli ödeme limitleri dahilinde taksit ödemeleri geçersiz olabilir veya satılan ürünlere göre taksit sayısı değişiklik gösterebilir. Faaliyet kapsamındaki işlemler, faaliyete dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyeri’nin Yapı Kredi Bank World POS sistemi üzerinden gerçekleştirilmelidir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Ve Turkuvaz Müzik Kitabevi Pazarlama A.Ş. Tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

vbn

Kampanya Koşulları

D&R’da kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, 19-31 Ekim 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

1 of 44

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.