GenelFırsatlar

Dyson Hava Temizleme Cihazı Özellikleri

Dyson Hava Temizleme havadaki partiküller 2 ve gaz 1 ile sıcaklık ve nemi otomatik olarak algılar. Capture HEPA filtre ve aktif karbon, gazları ve kirletici parçacıkları 0,95 oranında yakalar. Dyson UV temizleme teknolojisi sudaki 0,9 partikülü yok eder.

3 109
Disperse Dyson Air Multiplier teknolojisi, arıtılmış, nemlendirilmiş havayı oda boyunca karıştırır ve dağıtır. Sıcak günlerde temiz, nemli havanın güçlü akışı sizi daha serin tutabilir.
Dyson Link5 uygulamasıyla hava kalitenizi izleyebilirsiniz. Hava akışını makinenizin arkasına yönlendirir. Havanızı soğutmadan temizlemek ve nemlendirmek için.381387 01

Dyson arıtıcının filtreleme sistemi havayı ve kirleticileri filtreler. Dyson algoritmasını kullanarak hava akışınız serinletici bir esinti gibi gelir. Dyson Temizleme Nemlendiricisi Gece Modu ile izler, temizler, nemlendirir ve soğutur. En sessiz ayarda ve loş bir ekranla. Uyku zamanlayıcısını 15 dakikadan 9 saate kadar önceden programlayabilirsiniz.

download 6
Dyson hava filtresi filtreleme sistemi gazları ve kirleticileri yakalar. Bir düğmeye basarak makinenin Derinlemesine Temizlik döngüsünü etkinleştirebilirsiniz. Makineniz size adım adım rehberlik edecektir.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir