GenelFırsatlar

ECA Proteus Premix 24 HM Yoğuşmalı Kombi

ECA Proteus Premix 24 HM Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya ve yapı ürünleri markalarındandır. Enerji verimliliği yüksek üretim Proteus Premix, beğeninize sunulan tam yoğuşmalı kombi kategorisinin kompakt bir üyesi olarak dikkat çekiyor. Proteus Premix ürünleri, her kullanıcının ihtiyacına göre seçilebilen çeşitli çalışma özelliklerine sahip ErP uyumlu yapı ve modellere sahip olup 3 yıldır E.C.A.’da hizmet vermektedir. Güvence kategorisinde yerini sağlamlaştır. Piyasadaki diğer üniversal kazan modelleri ile kıyaslandığında tam yoğuşmalı ve kapalı bacalı tip gibi teknik özellikleri ile diğer modellerden farklıdır.Yeni nesil üniversal kazanlar denilebilecek ekipmanlardan biridir.Ziyaretinize hoş geldiniz. Dijital alışkanlıklarınızla uyum sağlayın.

thumbnail eca citius premix 24 hm 24 182

Tam yoğuşmalı kombinasyon ve yarı yoğuşmalı kombinasyon arasındaki fark
Profesyonel veya günlük kullanım için piyasada bulunan kombi çeşitlerini incelediğinizde, konvansiyonel ve yoğuşmalı kombi olarak iki geniş kategoriye rastlayabilirsiniz; ancak günlük hayatta kullanım kolaylığı ve diğer ürünlere göre enerji tasarrufu açısından. yani yoğuşmalı kombilere ve alt sınıflarına maruz kalmanız olasıdır. Yoğuşmalı kombilerin nasıl çalıştığını görmeniz gerekiyorsa, içlerinde geleneksel kombilerden farklı olarak ek eşanjör sistemleri vardır ancak eşanjör sayısına ve yoğuşmalı kombilerin alt sınıflarında olup olmadığına bakarak Gaz oluşturur. -kompozisyonunuzu daha derinden anlamanıza yardımcı olabilecek hava karışımı. Yoğuşmalı kombine kazanlar iki kategoriye ayrılır: yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı.

102599946

Proteus Premix Eco Modu ile Konfor Modu Arasındaki Fark

ECA Proteus Premix kombi, kullanıcıya kolaylık sağlamak için iki ana kullanım moduna sahiptir. Bu iki işlev, sıcak su üretim hattından bağımsız olarak çalışır ve ünite bekleme modundayken seçici olarak kullanılabilir. Combo bekleme modundayken Eco Modunda ayarlamalar yaparsanız, oda sıcaklığı değiştiğinde açılıp kapanarak sıcaklığı ve enerjiyi koruyacaktır. Diğer modu yani konfor modunu seçtiğinizde modülasyon sistemi devreye girer ve ortam sıcaklığını yükseltmek için hızlı ısıtma sağlayabilirsiniz.

Eca Citius Premix 24/24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombo
Ürün Bilgisi
24 kW kapasite
%107.5 verim
Sessiz çalışma (52 dB)
ErP A Enerji Verimliliği Sınıfı (ErP Uyumlu)
Minimum boyutta yerden tasarruf edin
Doğal gaz kullanma imkanı
Brülör tasarımı homojen yanma sağlar
Düşük NOx ve CO emisyonları
%100’den %100’e güç modülasyonu
İleri beslemeli ve türbin sistemleri aracılığıyla kullanım suyunda sabit sıcaklık çıkarma imkanı
Koruma cihazları ve kazanlar için otomatik baypas sistemi
Donmayı önleme
Isıtma devrelerinin ekolojik ve konfor özellikleri
Basınçlı sistem güneş enerjisi montajı (opsiyonel)
Akıllı oda termostatı üzerinden iOS ve Android uygulamaları ile internet kontrolü
TSE ve CE belgeli
Kolay servis ve bakım için tasarım
60/100 mm ve 80/125 bacalar için monoblok
Cihaz Boyutları: 678 x 410 x 288 mm
Kapasite 24 kW – 20.640 kcal/h
baca contası
Eşanjör Çift Eşanjör
LCD ekran
Yakıt Türü Doğalgaz/LPG

2 org

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir