GenelFırsatlar

Electrolux Kahve Makinesi Ekspresyonist Termal

Electrolux Kahve Makinesi, fırçalanmış paslanmaz çelik tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır. Dahili kazanında 330 ml su kullanır ve entegre bardak ısıtıcısına sahiptir. Dezavantajları: Sürahi bulaşık makinesinde yıkanmaz, bardaklarla işaretlenmez ve kahveyi iki saatten fazla sıcak tutamaz. Bu kahve makinesinin fiyatı, yapmanız gereken fincan sayısına göre değişir, ancak kesinlikle dikkate değer.

Electrolux, Favola kahve kapsül makinesine yeni bir yenilik ekledi. Bu köpürtme sistemi, ister sıcak ister soğuk süt kullanıyor olun, en iyi sonuçları elde etmek için buharı ve çırpıcıyı birleştirir. Bu sistemin temizlenmesi kolaydır ve otantik bir İtalyan espressosu üretir. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir ve temizlenmesi kolaydır. Bunlar Electrolux kahve makinesinin avantajlarından sadece birkaçı. Bu makinenin en iyi yanı, en mükemmel kahveyi yapmasıdır.

Expresso, latte sanatı yapmak için mükemmel bir kahve makinesidir. Elektronik bir espresso makinesidir ve bir buhar çubuğuna ve bir döner fincana sahiptir. Tekli ve ikili gruplar halinde de mevcuttur. Bu makine, ev veya ofis kullanımı için mükemmel bir seçimdir. Expresso, buhar için yerleşik bir musluğa sahiptir. Temizlemesi kolaydır ve otantik bir İtalyan espressosu yapar.

remote

Ürün Avantajları

  • Her fincanda sertifikalı taze demlenmiş kahve
    Kahve makinelerimiz yedi farklı alanda Avrupa kahve demleme merkezi standartlarını karşılamaktadır. Bir sürahi, kahve özünü çıkarmak için ideal sıcaklık olan 92°C-96°C arasında sadece 6 dakikada demler. Evde profesyonel kalitede taze demlenmiş kahvenin tadını çıkarmanıza izin verin
  • Daha lezzetli kahve AutoBloom™ başlıkları, standart başlıklardan daha geniş olacak şekilde tasarlanmıştır. Otomatik dökme teknolojisi ile espressoyu suyla eşit oranda nemlendirir. Her demleme ile tutarlı bir yoğunluğu garanti eder.
  • Eklenen lezzet için aroma seçici ekstra tatlar için aroma seçiciyi etkinleştirin – az miktarda kahve yapmak için harika. Aynı kalitede kahve, sadece daha güçlü.Mason kavanozlarımız ve karıştırma çubuklarımızla tutarlı lezzet
  • Özel karıştırıcılarımızı her kullandığınızda sürekli olarak mükemmel kahvenin tadını çıkarın. Kahve su şişesine döküldüğünde, çeşitli aromalar için aromalar hafifçe karıştırılır. Yani her lokma sonuncusu kadar lezzetli.
  • Hızlı ve kolay kullanım için yana kayar ve depo göz açıp kapayıncaya kadar dolar. Her sabah rahatlatıcı bir kahvenin tadını çıkarın.260277682 1

 

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir