FırsatlarGenel

Emsan Takımları ve Çatal,Bıçak,Kaşık Seti

Emsan takımları ve servis setleri ömür boyu garantilidir, renk değiştirmez ve paslanma yapmaz. Emsan çatal bıçak takımı paslanmaz çelikten üretildiği için bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak bulaşık makinenizin parlaklığını uzun yıllar koruması için hassas yıkama programında yıkanması tavsiye edilir. Sudaki kireç ve minerallerin ürün üzerinde leke oluşturmaması için her yıkamadan sonra yumuşak bir bezle silerek kurulayınız. Burada dikkat edilmesi gereken şey bıçak takımıdır. Bıçakların keskin kalması için demir içeriği yüksektir, bu nedenle bıçakların bulaşık makinesinde yıkanması önerilmez. Sofra ürünleri kullanımdan hemen sonra yıkanmalıdır. Gıda kalıntısı olan ürünlerin muhafazası gıda kalıntılarındaki farklı asit ve tuz karışımlarını olumsuz etkileyebilir, yıkanmamış ürünler paslanabilir, paslanabilir ve yüzeyin rengini bozabilir.

bb 2

Sofra takımlarının kullanım amacı dışında kullanılmasından kaynaklanan kusur ve hatalar garanti kapsamı dışındadır ancak kazınmış ürünleri Emsan satış sonrası servisine gönderip ücret karşılığında yeniden cilalayarak ürünleri parlak ve parlak bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. İlk günkü parlaklık Canlı ürün.

Emsan Çatal, Kaşık, Bıçak Fiyatları

Emsan çatal bıçak fiyatları diğer birçok markaya göre yüksek seviyede, bu nedenle satın almadan önce alışveriş yapmak önemlidir. Ancak Emsan markasının diğer seçeneklere göre biraz daha pahalı olduğunu unutmamalısınız. Diğer benzer markaları daha ucuza bulabilirsiniz, ancak buna değip değmeyeceğinden emin olmak için yine de fiyatlarına bakmalısınız. Nedenini öğrenmek için okumaya devam edin. Sonuçta, kalite her zaman bir önceliktir.

aa 2 1

İlgili Mesajlar

1 of 49

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.