Fırsatlar

En İyi 10 Pazaryeri Uygulaması

En iyi 10 pazaryeri uygulaması nelerdir? Bir pazaryeri uygulaması seçmek söz konusu olduğunda birçok farklı seçenek vardır. Burada en iyi pazaryeri uygulamasını tercih etmeyi istediğiniz zaman karşınıza birbirinden farklı alternatif seçenekler çıkacaktır. Hangisini kullanacağınıza karar vermeden önce şu faktörleri göz önünde bulundurmalısınız?

 • Fiyat
 • Uyumluluk
 • Kaliteli Hizmet
 • Geniş Ürün Yelpazesi

En iyi 10 pazaryeri uygulaması platformumun fiyat aralığı, her birinin özelliklerine bağlı olarak büyük ölçüde değişmektedir. Burada satın alacağınız ürüne dair kapsamlı bir araştırma yapabileceğiniz bir platformu tercih etmeniz her zaman önerilmektedir. Bir de hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemek çok daha etkili bir düzeyde pazaryeri uygulamasını tercih etmenizi mümkün kılacaktır.

Online pazaryeri uygulamasının cihazınız için uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bundan dolayıdır ki herhangi bir uygulama satın almadan veya indirmeden önce, işletim sisteminiz ve üzerinde kurulu diğer programlarla uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Ancak bu sayede üst düzeyde bir hizmet sunan platformdan hizmet alabilirsiniz.

En İyi 10 Pazaryeri Uygulaması

En iyi 10 pazaryeri uygulaması gündeme geldiği zaman tercih edeceğiniz pazaryeri uygulamasının mutlaka kaliteli ürünlere yer vermesine dikkat etmelisiniz. Burada geniş ürün yelpazesine sahip bir platformu tercih etmeniz, beraberinde önemli kazanımları getirecektir. Bütün bu bilgiler ışığında günümüz koşullarında en iyi 10 pazaryeri uygulaması hangileridir? İşte detaylar!

İşte En İyi 10 Pazaryeri Uygulaması

 • Hepsiburada
 • Trendyol
 • Amazon
 • N11
 • eBay
 • Gittigidiyor
 • PttAVM
 • Aliexpress
 • Çiçeksepeti
 • Etsy

Hepsiburada

Ülkemizin ilk pazaryeri uygulamaları arasında bulunan Hepsiburada; ayda ortalama 180 milyon ziyaretçi çeken bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu platform 1998 yılından bu yana hizmet sunmaktadır.

Trendyol

Türkiye’deki en büyük pazaryeri uygulaması olarak dikkatleri üzerine çeken Trendyol, aylık 70 milyonun üzerinde kişiye ürün satışı gerçekleştirebilen bir platformdur.

En İyi 10 Pazaryeri Uygulaması

Amazon

An itibariyle dünyadaki en büyük 5 firma arasında gösterilen Amazon, her ay ortalama 2 milyardan fazla ziyaretçi çeken bir uygulamadır.

N11

İlk olarak 2013 yılı itibariyle hizmet sunmaya başlayan N11 Türkiye’deki en iyi pazaryerleri arasında gösterilen bir uygulamadır. Bu pazaryeri de aylık ortalama 80 milyonun üzerinde bir ziyaretçi çekmektedir.

eBay

Toplamda 30 ülkede hizmet sunan eBay ABD merkezli bir pazaryeridir. Günümüz itibariyle tam 100’den fazla ülkeye gönderi iletebilen firmanın, geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu da bilinmektedir.

En İyi 10 Pazaryeri Uygulaması

Gittigidiyor

2001 yılından bu yana sektörde yer alan Gittigidiyor; eBay tarafından satın alındıktan sonra daha hızlı bir gelişim sürecine dahil olmuştur. Bu pazaryeri de ziyaretçilerine ayrıcalıklı fırsatları sunmaktadır.

PttAVM

2012 yılından bu yana kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaya başlayan PttAVM; ayda 10 milyondan fazla ziyaretçiyi kendisine çekmeyi başaran bir pazaryeridir.

Aliexpress

Dünya genelinde en çok tanınan pazaryerleri arasında yer alan Aliexpress; 2009 yılında kurulmuştur.  Bu arada Aliexpress Türkiye’de de 2019’dan bu yana hizmet sunmaktadır.

Çiçeksepeti

Hediyelik eşya ve çiçek söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen pazaryeri olan Çiçeksepeti; 2006 yılından bu yana sektörde yer almaktadır.

Etsy

Günümüz itibariyle en iyi pazaryerleri söz konusu olduğu zaman Etsy; en mantıklı çözümleri ziyaretçileriyle buluşturan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir pazaryeri uygulaması veya uygulaması, bir kullanıcının ürün veya hizmet satın almasına ve satmasına olanak tanıyan bir yazılım çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürün satın almak ya da kendi ürün ve hizmetlerinizi satmak gibi çeşitli amaçlar için kullanılan pazaryerleri son zamanlarda yoğun bir düzeyde ilgi görmektedir. Böylece en iyi 10 pazaryeri uygulaması konusuna kapsamlı bir şekilde yer verdik.

İlgili Mesajlar

1 of 42

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir