Enza HomeFırsatlarMobilya

Enza Home’da Sonbaharın En güzel İndirimleri

Enza Home “Sonbahar Fırsatları” Kampanyası 1 Eylül - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Enza Home Kampanyası kapsamında mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %45’e varan indirim uygulanır.

Enza Home “Sonbahar Fırsatları” Kampanyası 1 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Enza Home Kampanyası kapsamında mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %45’e varan indirim uygulanır.

Enza Home‘un zengin sonbahar serisi, her zevke hitap edecek farklı tasarım uygulamaları içeriyor. Başlıkta kullanılan şık kapitone, geleneksel mobilya sevenler arasında oldukça popüler. Ceviz gibi akıllı ve güçlü ağaçlardan elde edilen mobilyalar ahşabın sıcaklığından vazgeçemeyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Enza Home, sessiz dekorasyonu sevenleri unutmayacak, aynı zamanda mat renkli mobilyalara da sahip olacak. Yatak odası takımı seçerken bile parlak renklerden vazgeçemeyenler için kırmızı veya turuncu dinamik enerjiye sahip canlı stiller var.

mlml

Enza’da Sonbahar Kampanyası

Enza Home “Sonbahar İndirimi” etkinliği, 1 Eylül – 31 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında satın alınan mobilyalar için geçerlidir. Etkinlik kapsamında peşin mobilya alımlarında %45’e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Enza Home’un tüm mobilya, halı ve aydınlatma ürünlerinde alınan her 19.900 TL için 1.450 TL hemen indirimli fiyatla satın alınır. 1.450 TL, anında indirim oranı olarak satın alma tutarından düşülür.

Enza Home’da Kampanyaya  sehpa , masa, ayna, ev tekstili, ayın ürünleri ve fırsat ürünleri dahil değildir.  Bu kılavuzdaki fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Baskı ve baskı hatalarından kaynaklanan yanlışlıklar Yataş’ı bağlamaz. Aktif ürünler üretim ve stok imkanı ile sınırlıdır. Listelenen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, ayna, sehpa, masa, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8, aydınlatma ve masalarda %18 KDV dahildir

Enza Home’un tasarım ekipleri tarafından titizlikle oluşturan tüm ürünler sağlam malzemeler ile buluşuyor. Bu sayede, Enza Home’un mobilyalarını tercih ettiğinizde yalnızca göz alıcı mobilyalara değil, aynı zamanda uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı modellere sahip olursunuz. Takımların her bir parçasında aynı üstün kaliteyi bulabilir ve zengin işçilik detaylarıyla mobilyalarınızı bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Enza Home’un yüzünüzü güldürecek mobilya takımı fiyatları ile estetik kalitenin farkını yaşamanız da mümkün.

İlgili Mesajlar

1 of 43

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.