GenelFırsatlar

Erkek Çantaları Paul Smith ve Porter

Erkek Çantaları İngiliz erkek giyim markası Paul Smith ve Japon bavul markası Porter ile ortaklaşa oluşturulan çanta koleksiyonları, erkek giyimine renk katmaya aday. Koleksiyon 16 Şubat’ta piyasaya sürülecek.

paul smith red

İngiliz moda markası Paul Smith, İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu için yeni bir çanta ve aksesuar serisi hazırlamak üzere Japon bavul markası Porter ile iş birliği yaptı. Çanta koleksiyonu, Porter’ın imza şeklini Paul Smith’in imza renkleri ve çizgileriyle birleştiriyor. Koleksiyon, Haziran 2021’de Paul Smith’in İlkbahar/Yaz 2022 erkek giyim şovunda görücüye çıktı.

Porter’ın imzası olan orijinal naylon kumaştan üretilen bu çantalar hafif ve dayanıklıdır. Bu özel işbirliği, tümü Paul Smith öğeleriyle yeniden tasarlanan çantalar, spor omuz çantaları ve cüzdanlar gibi klasik Porter parçalarını içeriyor.

ps paul smith erkek cantalar black

Koleksiyonun paletinde ilk kez yer alan yeşil ve mavinin organik tonları, koyu çizgilerle birleştiğinde Paul Smith’in doğal pastel renkleriyle dikkat çekiyor. Çantanın ön yüzündeki Porter ve Paul Smith logoları, iki marka arasındaki yakın ortaklığı pekiştiriyor.

Paul Smith + Porter koleksiyonu, 16 Şubat’tan itibaren çevrimiçi olarak ve belirli Paul Smith ve Porter mağazalarında satışa sunulacak.

w2000 q60

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir