Teknoloji

Fakir Steam Mop Buğulu Temizleyici

Fakir STMPP5863608 Steam Mop konutlarda ve bürolarda paklik yaparken seçim edilen buğulu arınıcılar, etrafı hijyenik hâle getirdiği için sıkça seçim edilir. Fakir STMPP5863608 Steam Mop fonksiyonel özelliklerle donatılan modeller, pakliği üst seviyede sağlarken pratik kullanım stilleriyle de bir hayli avantaj sunar. Fakir STMPP5863608 Steam Mop üstün performansıyla temennileri karşılayan Muhtaç Steam mop buğulu arınıcı, yüksek sıcaklıkla beraber tesirli paklik sağlar. Tüm bunların yanı gizeme kolay ve ekonomik olması da ürünşöhret artı özellikleri arasında yer alır. Değişik yüzeylerde süratli neticeler sunarak hijyen sağlar. Kimyevi arınıcı olmadan tesirli hijyen sunduğundan özellikle bebekli ve çocuklu konutlarda rağbet görür. Yeni nesil teknolojiyle planlanan Muhtaç Steam mop buğulu arınıcı, pratikliğiyle de paklik seanslarını sevinçle bitirmenize takviyeci olur.

fakir steam mop z
Fakir STMPP5863608 Steam Mop

İşlev: Buğulu mop

Maksimum Isıtıcı Eforu: 1550 W

Su Haznesi Kapasitesi: 450 ml

Fakir Steam Mop Buğulu Arınıcı Özellikleri

Pratik ve tesirli paklik için son teknolojiyle planlanan Fakir Steam mop buğulu paklik cihazı, fonksiyonel yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Güçlü motoru sayesinde haznede bulunan suyu kısa müddette ısıtarak yüksek buğu çıkışı sağlar. Su ölçüsüne bağlı olarak 1 dakikadan daha az zamanda kullanıma hazır hâle kazanç ve muhtelif yüzeylerde hijyenik paklik sunar. Bakterileri, mikropları, toz ve aktarlarını sıcak buğuyla yok ederek civarın hijyen seviyesini üst seviyeye çıkarır. Mikrofiber bezler ve başlık aparatlarıyla beraber sunulan aygıt, 20 dakika süresince aralıksız paklik yapmanıza imkân tanır. 450 ml kapasiteye sahip geniş su tankı, yüksek ısıda sıcak buğu üretirken sürekli çalıştığı için konutunuzun her köşesine tesir eder. Hazne içerisinde bulunan su ölçüyü eksilince yine doldurup 1 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fakir Steam Mop Buğulu Arınıcı Kullanımı Pratik mi?

Güçlü çekim gücüyle bir adım öne çıkan Fakir Steam mop mor buğulu arınıcı, pratik kullanım tarzını dikkat toplar. Su haznesinde bulunan suyu buğuya çevirerek çıkarması efor kirlerde dahi tesirli neticeler sunar. Bu ürün ile zahmetsizce tüm lekelerden ve kirlerden kurtulabilirsiniz. Tabandaki ve yüzeylerdeki tozları ise toz tankına sürükler. Böylece size yalnızca hazneyi emin aralıklarla boşaltmak kalır. Tek hücumda kolay şekilde çıkabilen toz tankının pakliği de son derece pratiktir. Zamandan tasarruf etkeniz için ergonomik olan model, hafif yapısıyla taşıma sırasında rahatlık yaşatır. Buğunun gücüyle hem kolay hem de tesirli paklik sunan aygıt, erişmesi efor noktalarda da yüksek performans sergiler. Tek adımda zorlu alanlara erişerek tüm lekeleri ortadan kaldırmayı muvaffak olur. Yüksek toz toplama kapasitesi sayesinde size hijyenik bir civarın tadını çıkarmak kalır.

6b937caa ba4a 422e 802f 51a74c65f766 1024x1024
Fakir Steam Mop Buğulu Arınıcı Kullanımı Pratik mi?

Fakir Steam Mop Buğulu Arınıcı Elverişli mi?

Kullanıcısına pek çok açıdan avantaj sağlayan tasarım ayrıntılarına sahip olan Fakir Steam mop buğulu arınıcı, elverişli yapısıyla kullanışlı özelliklerini taçlandırır. Elverişli detayları arasında teleskopik boruya sahip olması yer alır. Pakliği kolaylaştıran boru çekyat, koltuk, masa ve yatak gibi mobilyaların altına kadar erişir. Ürünşöhret düz ve üçgen başlık aparatları da kullanışlı özellikleriyle ön tasarıya çıkar. Geniş tabanlarda kullanıma uygun düz başlık, ideal miktarıyla tek seferde oldukça büyük alanları temizler. Üçgen başlık aparatını köşelerde değerlendirebilir, uç noktalara kadar tüm alanı pak yapabilirsiniz. Aygıt deterjan kullanımını ortadan kaldırarak tehlikesiz ve sıhhatli paklik sunar. Muhtaç Steam mop buğulu temizlik cihazı yorumları makinenin işlevsel özellikleriyle alakalı kullanıcı tecrübelerini sunar. Dilerseniz yorumlara göz atabilir ve aygıtı Trendyol’da tek tıkla sipariş vererek konforlu temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Fakir STMPP5863608 Steam Mop

Fakir STMPP5863608 Steam Mop pakliğin en pratik hali! Fakir Steam Mop konutunuzu hiçbir kimyevi kullanmadan süratli, pratik ve aktif bir biçimde arınabilmeniz için özel olarak planlandı. 1 dakikadan daha az müddette kullanıma hazır olan Steam Mop, tek adımda her türlü yüzeyi pakler, bakteri ve mikroplardan temizletir. Çift taraflı kullanım sayesinde mikrofiber bezlerin her iki yüzeyinide kullanarak ara vermeden çok daha fazla alanı pakler. Hijyenik paklik sağlayan mikrofiber paklik bezleri çamaşır aygıtında yıkanabilir. Teleskobik borusu ile Steam Mop’u boyunuza göre ayarlamanız muhtemel. Suyu buğuya buğuyu pakliğe dönüştüren teknolojisiyle Steam Mop, hiçbir kimyevi ve deterjan kullanmadan derinlemesine paklik sağlar. Bilimsel araştrmalara göre 1 gram tozda takribî 15.000 tane toz akarı bulunmaktadır. Bu akarlar astım dahil bir hayli hastalığa neden olur. Arınma teklifleri İlk kullanım evveli mikrofiber bezleri deterjan kullanmadan yıkayıp kurutunuz. Paketten çıkan paklik başlıkları tüm tabanlarda kullanılabilir. Üçgen paklik başlığını özellikle banyo ve köşelerde kullanabilirsiniz. Mikrofiber bezleri ile laminant ve sert tabanları çizmeden kolayca pakler. Steam mop halılarınızı ve kilimlerinizi arınmaz, ancak halılarınızı ve kilimlerinizi sanitize ederek makûs kokuları giderir. Halı ve kilimlerinizde kullanım için dikdörtgen halı kızağını kullanmayı unutmayınız. Buğulu arınıcı ile paklik harekâtına başlamadan evvel, aygıtı arınacağınız yüzeyin bir kenarında sınayınız ve kullanma klavuzuna bakarak tabanın türüne göre verilen üretici bilgilerini dikkate alınız. Kutu İçeriği 2 adet dörtgen mikro-fiber arınma bezi 1 adet buğulu mikro-fiber bezi 2 adet üçgen mikro-fiber arınma bezi Halı kızağı Üçgen arınma başlığı Dörtgen arınma başlığı Miktar ve dolum kabı.

11002686734386
Fakir STMPP5863608 Steam Mop

İlgili Mesajlar

1 of 2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir