Farmasi

Farmasi Kampanyaları

Farmasi kampanyaları nelerdir? Kozmetik sektöründe bir dünya markası olan Farmasi; Türkiye’nin doğrudan satış hizmeti olan en büyük firmasıdır. Doktor Cevdet Tuna tarafından sağlık hizmetine ilişkin ürünlerin imalat ve ithatı amacı ile kurulan firma hızlı bir gelişim sürecine girerek, bünyesine kozmetik, kişisel bakım ve bebek ürünlerini de eklemiştir.

Dünya çapında üç yüz elli bini aşkın müşterisi olan marka, sunduğu cazip farmasi kampanyaları ile bu sayıyı her geçen gün artırmaktadır. Farmasi her zaman geniş kapsamlı bir faaliyetin merkezinde yer alan bir firma olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Tam da bu noktada Farmasi’nin avantajlı kampanyalarını yakından takip etmek her zaman beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Farmasi Üyelik Kampanyaları

Farmasi yeni üyelerine ve üye olacak kişilere mükemmel imkanlar sunuyor. Farmasi üyelik kampanyaları ile üyeler satın aldıkları ürünlerden tasarruf sağlarken, sattıkları ürünlerden de kazanç elde edebiliyor. Aidat ücreti bulunmayan, kota sınırı ya da satış zorunluluğu olmayan ilk üyelikte, özel indirimler sayesinde ürünler en az %30 daha ucuza satın alınabilmektedir.

Farmasi Kampanyaları

İlk siparişe özel hediyelerin yanında, yeni üyelerin eklenmesine katkıda bulunan üyeler de kendi kurduğu ekibin satışından kar elde edebiliyor. Böylece marka, sunduğu birbirinden özel fırsatlar ile üye olan kişilere evde iş imkanı da sağlamaktadır. Şayet üst düzeyde Farmasi kampanyalarından yararlanmak isterseniz; mutlaka kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız!

Farmasi Kampanyaları – Kasım Ayı!

Bir tesis içerisinde kişisel bakım, makyaj ürünleri, plastik ambalaj ve ıslak mendil üretimini yaparak bütünleşmiş bir çalışma sistemine sahip olan tek firma Farmasi’dir. Dünya trendlerini yakından takip ederek, güncel ihtiyaç ve müşteri beklentilerini en iyi karşılayan marka, her ay’a özel kampanyaları ile dikkat çekiyor.

Farmasi Kampanyaları

Farmasi kasım kampanyaları içerisinde; Ekim ayında üye olan ve bu ay içerisinde iki yüz TL’lik satış puanı kazanan yeni üyelere içinde üç adet ürün bulunan hediye paketi bulunuyor. Ayrıca şanslı Kasım ayı kampanyalarında, yepyeni içerikleri ve özel formülleri ile pek çok bitkisel ürünü uygun fiyat avantajı ile almak mümkün olmaktadır.

Farmasi Kredi Kartı Kampanyaları

Farmasi kampanyaları ve ürünleri, kendilerini yenileyen yapıları ile dikkat çekmektedir. Markanın tüm ürünleri müşteri ihtiyacına uygun olarak hazırlanarak, vitrin özelliği taşıyan yapıya sahip kataloglarla kişilerin beğenilerine sunulmaktadır. Kullanım açısından yüksek standartlara ulaşan ürünleri satın almak ise Farmasi kredi kartı kampanyaları ile kolaylaşmaktadır.

5

Özellikle ev hanımlarının Farmasi ürünlerini satın alabilmeleri için Farmasi, İş Bankası ile anlaşma imzalamıştır. Buna göre ev hanımı olan Farmasi üyelerine Farmasi logolu T.İş bankası kredi kartı çıkartılabilmektedir. Bununun için yapılacak şey ise bankanın en yakın şubesine gitmek, ya da müşteri temsilcileri aracılığıyla Farmasi çalışanı olduğunu belirterek, gerekli bilgilerle kart isteminde bulunmaktır. Böylece yapılan tüm alış verişlerde ödeme yapmak çok daha kolay hale gelmektedir.

İlgili Mesajlar

No Content Available

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir