GenelFırsatlar

Fileli Ayakkabı Modelleri

İyi bir çift fileli ayakkabı giymeden yürümek, koşmak gibi fiziksel aktiviteler yapmak, ayaklarınızda yaralanmalara ve kabarcıklara neden olabilir. Bu tür etkinlikleri yapmak için kaliteli ve uygun fiyatlı bir ayakkabı almak istiyorsanız fileli ayakkabı koleksiyonuna göz atmanızı öneririz.

Fileli Ayakkabı skechers
Fileli Ayakkabı skechers

Bu ayakkabılar stratejik olarak tasarlanmıştır, bu nedenle yürüyüş veya koşu seanslarınız sırasında onları giyerken konfor seviyenizden ödün verilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu ayakkabılar sadece rahat değil, aynı zamanda görünüş olarak da şıktır. Bu nedenle, gündelik kullanım için ayakkabı satın almak istiyorsanız, o zaman fileli ayakkabılara da göz atabilirsiniz.

Erkek fileli ayakkabı Puma, Sparx, Adidas, Nike, Woodland, Reebok vb. markalarda mevcuttur. Bir kombo paket satın almayı da tercih edebilirsiniz.

Fileli Ayakkabı lumberjack
Fileli Ayakkabı lumberjack
  • Nefes Alabilir File Katmanlar: Nefes alabilen dokuma üst kısım, ayaklarınızı kaygan durumdan uzak meblağ ve hareket esnasında ayaklarınız için kuru bir ortam yaratır.
  • Dayanıklı Köpük Astarı: Astarı iyi bir esnekliğe haizdir. Ayrıca, rutubet emici tabanlık, hareket ederken ayaklarınızın serin ve huzurlu kalmasına destek sunar.
  • Ayak Bileğini Koruyun: Kauçuk taban yalnızca kuvvetli aşınma direncine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ayakları keskinlikten korur ve ayak bileklerinizin burkulma riskini azaltır.
  • Kaymaz ve Hafif: Kauçuk taban ultra hafiftir ve aşınmaya dayanıklıdır, ayakkabıların kayma direncini çoğaltmak için alt damar tasarımıyla birleştirilmiştir.kadın fileli ayakkabı
    • kadın fileli ayakkabı

Fileli Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Fileli Ayakkabı Nasıl Temizlenir sorusu için birçok temizlik yöntemi bulunur. Bu ayakkabı türü genelde yaz zamanları kullanılıp bu süreçte oldukça fazla kişilerin ayağında görmek mümkündür. Diş macunu kullanıp nazik bir fırça yardımı ile pis olan yerleri temizlemek mümkündür. Bu ayakkabı türü hem kullanışlı hem de temizliği rahat bir ayakkabı türüdür. Ancak diş macunu ile temizlik sonrası nemli bir bez desteği ile diş macunu kalmayacak biçimde temizlik yapmalısınız. Sonrada nemli kalmaması için kuru bir bezle silerek ayakkabıyı temizleyebilirsiniz.İşlem bittiğinde nemli bir bezle ayakkabını silip temizleyebilirsin.

iğrenç fileli ayakkabı
iğrenç fileli ayakkabı

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir