Genel

HAREKET RAHATLIĞI SUNAN EN İYİ 10 KAYAK PANTOLONU

Kayak pantolonu elastik ve sıcak yakalayan kumaş yapısına sahip en iyi kayak pantolonlarını sizler için listeledik. Kayak pantolonu kayak yapmanın ne kadar cümbüşlü olduğundan bahsetmiştim. Kayak pantolonu Fakat uygun donanımlar sağlanamadığında bütün bir trajedi olacak bir aktiflik olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bu içerikte kayak yapmak için en çok lüzum dinleyeceğiniz bir teçhizatı araştırdım. Hazırsanız başlayalım.

10 En İyi Kayak Pantolonu Önerisi

Kayak pantolonları, kayak için planlanmış olup su geçirmez ve sıcak yakalayan bir forma sahiptirler. Bu sayede kayak sırasında hem hareket hürlüğü sunar hem de sıcak kalmanızı sağlar. Hangi kayak pantolonunu alsam diyorsanız bu içeriğe göz atmanızı öneri ederim.

İşte sizler için hazırladığım en iyi kayak pantolonu listesi:

1. Rossignol Kadın

Rossignol Rainbow, Castelbajac imzasını taşıyan illüstrasyon tasarımları ve gökkuşağı ayrıntısıyla eşsiz bir görünüme sahiptir. Yüksek izolasyon teknolojisiyle üretilen bu kayak pantolonu, zorlu dağ şartlarında dahi sıcak kalmanızı sağlar. Soluk alabilir kumaşa sahip olması terlemenizi önleyerek ıslaklık hissini ortadan kaldırır. Slim Fit formu bedeninizi sararak daha şık ve etkileyici bir görünüme sahip olmanızı olası kılar.

1 org 1
1. Rossignol Kadın

2. Burton Gloria

Burton Gloria, kavmi desenli tasarımı sayesinde stiliyle fark yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Titiz bir tasarımla üst seviyede konfor sağlayan bu kayak pantolonu hareket hürlüğü sunar. Dar ve elastik formu sayesinde hiçbir kısıtlama sezmeden rahat hareket edebilirsiniz. Dryride iç havalandırma kanallarıyla soluk alabilen bir form kazanmıştır. Yıpranmaya dayanıklı manşetleri ve kargo cepleri sayesinde işlevsellik açısından sizi tatmin eder. 10 000 mm’ye kadar su tazyikine dayanıklıdır. Bu sayede siz kayak yaparken sıcaklıktan ve kuruluktan ödün vermez.

71q8d3tWRL. AC UY1000

3. Columbia Bugaboo II

Omni Tech teknolojisiyle üretilen Columbia Bugaboo II, soluk alabilen yapısıyla terlemenin önüne geçer. Su geçirmez mikro delikli membranıyla dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesine mani olur. Maksimum konfor için titizlikle planlanan bu kayak pantolonu, geniş yapılı işlevsel cepleriyle gizleme alanı lüzumunuzu giderir.

4. Roxy Nadia Printed

Roxy Nadia Printed, keyifli tasarımı sayesinde soğuk havanın sıkıntısını stilinizle kırmanızı sağlar. Fermuarlı bacak cebi, eşya güvenliğini garantiler. Su tazyiki dayanıklılığı 10 000 mm olan bu kayak pantolonu, bedeni saran kesimi ve elastik kumaşı sayesinde hareket becerisini artırarak işlevsel bir kullanım sunar. 40 gram Warmflight izolasyon teknolojisi sayesinde sıcak ve kuru kalmanızı sağlar. Bel ayarlayıcıları ve pantolon-ceket irtibatıyla şahsi temennilerinizin tamamını karşılamayı muvaffak olur.

89 roxy nadia printed four leaf clover swell flowers snow pant 2019 12042701 1600
4. Roxy Nadia Printed

5. Helly Hansen Sogn

Helly Hansen Sogn, yüksek izolasyon sunan bir pantolon olup sıcaklığı garanti altına almayı muvaffak olur. Geniş kargo cepleri sayesinde teçhizatlarınız ve bedelli eşyalarınız için gizleme alanı oluşturur. Polyester astarıyla planlanan bu pantolon, elastik formu sayesinde hareket becerisini artırarak performansınızı kuvvetlendirir. 600 gram ağırlığıyla sıcaklık ve hafiflik sunar. Poliamid dış materyali, soğuğu dışarıda tutarak sıcak ve kuru kalmanızı sağlar.

1 org 2

6. Panthzer Sassy

Panthzer Sassy, sade olduğu kadar şık tasarımıyla ön tasarıya çıkar. Sızdırmaz ve soluk alabilen kumaşı, sizi sıcak meblağken teri de dışarı atmayı muvaffak olur. Omuz askılarının çıkarılabilir formuyla ilave edilmiş olması, mahsulü rahat kullanmanız için incelikle düşünülmüştür. 20 000 mm’ye kadar su tazyikine dayanıklılığıyla karşınızda soğuk havanın durmasına izin vermez. %88 polyester kumaşı, sıcaklık ve kuruluk isteyenler için kurtarıcı rol oynar.

1 org zoom 5

7. Quiksilver ESTATE

Quiksilver ESTATE, üstün izolasyon için DryFlight teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. 40 gram dolgu ağırlığıyla sıcaklıktan ve kuruluktan emin olmanız için planlanmıştır. Astarda kullanılan triko ve tafta hem sıcak hem de meblağ. Bel kemeri dayanağıyla bel bölgenize ekstra sıcaklık sağlar. Havalandırma delikleriyle üretilen bu pantolon, sıcağı içeride meblağken teri dışarı atmayı muvaffak olur.

quiksilver estate erkek kayak snowboard pantolonu nmj0 82958

8. BERFUĞ KIRAN

BERFUĞ KIRAN tasarımlı bu kayak pantolonu, polarlı iç astarıyla sıcak kalmanızı sağlar. Su ve rüzgar geçirmeyen formu sayesinde, kayak sırasında kar soğuğundan korunmanızı sağlar. %2 likralı yapısı sayesinde hareket serbestliğinizi artırarak cümbüşün neşesine varmanızı sağlar. Şık ve sade görüntüsü sayesinde stilinizi bitiren bir form kazanmıştır.

ici sardonlu kargo cepli kayak pantolonu kayak pantolonu berfug kiran bky 19 3830 19 O

9. Roxy Creek

Roxy Creek, kız çocukları için planlanan kayak pantolonudur. Elverişli diz yapısı, konforu ve hareket hürlüğünü artırarak çocuğunuzun enerjisini takviyeler. 10 000 mm su tazyiki dayanıklılığı sayesinde su geçirmez ve sıcak yakalayan bir form kazanmıştır. DryFlight izolasyon teknolojisiyle üretilen Roxy Creek, çocuğunuzun sıcak ve kuru kayak sevinci sürmesini sağlar.

61fRYhvD3VL. AC SL1500

10. NORTH ICE Ski Trs

NORTH ICE Ski Trs, 10 000 mm’ye kadar su tazyikine dayanıklıdır. Bu sayede hem su geçirmez hem de sıcak yakalayan bir kullanım sunar. Soluk alabilen kumaşı teri dışarı atarken sıcaklığı içeride meblağ. Elastik kumaşı ve kuvvetlendirilmiş diz bölgesi zarara karşı dayanıklılık göstererek performansınızı takviyeler.

1 org 3

İlgili Mesajlar

1 of 32

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir