FırsatlarGenel

Honda Scooter En Kullanışlı Modelleri

Honda Scooter, otomotivlerden bildiğimiz start-stop sistemlerini motosikletlere uyarlanan versiyonu Idle Stop ve ekstra teknolojilerle kullanılan yakıt oranının düşürülmesi ile Honda Scooter Modelleri alıcılarını bekliyor.

Honda Scooterleri Neden Tercih Etmeliyiz?

Scooterlerin en iyi yanı kullanılan düşük yakıt tüketimidir. Bununla birlikte otomatik vites kullanılması scooterlerin kullanımını rahatlaştırıyor. Ebatları küçük olduğundan kullanımı rahat bu nedenle herkesin tercih etmesi olasıdır.

Honda Scooter En Kullanışlı Modelleri

1- Honda Dio

Hafif gövdesi ile hükmetmesi kolaydır böylelikle ilk kez motosiklet kullanıcaklar için ideal bir scooterdır. Kullanılan büyük jantlar ile dengeli bir sürüş deneyimi sunar. Konforlu bir sürüş için uzun süre oturabileceğiniz rahat bir şekilde tasarlanan koltuğuyla memnun kalacağınız bir modeldir.

honda dio

2- Honda PCX125

Honda mühendislerinin kaliteli parçalar kullanarak ürettiği bu scooterı yıllarca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Güvenli bir sürüş için arka tekerleğin patinaj yapmasını engelleyen PCX125, ABS ile basit bir şekilde durmanızı sağlar. Akıllı Anahtarı elinizdeyken ”Start” tuşuna bastığınız an scooter hareket etmeye hazır olur. Yüksek aydınlatma imkanı ile yolardaki engelleri ilk sizin fark etmenizi sağlar.4 farklı renge sahip olan motorsiklet tasarım konusunda bir hayli zarif gözükmektedir.

Honda PCX125

3- Honda Forza 250

Bu scooterda tek tuşla yükseltip alçaltabileceğiniz elektrikli ayarlanabilir ön cam bulunmaktadır. Hondanın bu modelinde de akıllı anahtar mevcuttur, anahtarın ekstresi scooterın arkasında bulunan çantayla entegre oluşudur böylelilikle anahtarsız olarak motosikleti çalıştırabilir, çantayıda açabilirsiniz. Seçilebilir Tork Kontrolü ile arka tekerleğin patinaj yapmasını engelleyen, ABS ile kolayca durmanızı sağlar. LED teknolojisinin düşük enerji tüketimi ile aydınlatma sağlayan Forza 250 yol boyunca tüm engelleri sizin için aydınlatır.

Honda Forza 250

3- Honda Forza 750

Sportif tasarımıyla görenleri büyüleyen Forza 750, 745 cc hacme sahip güçlü bir motoruyla hızlı yol almanızı sağlar. Kusurzuz bir vites deneyimi için DCT şanzımanıyla desteklenen motor sürüş modları ile HSTC ve güç modu gibi özelliklere erişebilmenizi sağlar. TFT renkli gösterge paneli ile tüm sürüş boyunca bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Honda Forza 750

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir