GenelFırsatlar

Hunter Killing Eve Özel Koleksiyon 2022

Hunter Killing Eve, özel bir kapsül serisi için İngiliz casus gerilim filmi Killing Eve ile işbirliği yaptı. Hunter x Killing Eve koleksiyonu, The Hunting ve The Chasing olmak üzere iki model içerir.
Ödüllü TV dizisi Killing Eve; yapma ruhundan ve ikonik stil anlarından ilham alan bir ayakkabı koleksiyonu için Hunter ile işbirliği. 7 Şubat’ta lansmanı yapılan sınırlı sayıdaki kapsül koleksiyon, Hunter’ın iki yeni tasarımını içeriyor: siyah ve zeytin rengi orta yükseklikte bir çizme olan The Hunting ve siyah, zeytin rengi ve deve tüyü renginde diz boyu bir çizme olan The Chasing. Koleksiyondaki her iki model de koleksiyonun iddialı, cesur ve cüretkar temalarından ilham alınarak işlevsel olacak şekilde tasarlandı. Botlar; Su Geçirmez Stetson Deri, Hafif Doğal Kauçuk ve Geri Dönüştürülmüş Vegan Polar Astarlı Geri Dönüştürülmüş Balistik Naylondan yapılmıştır.

Screen Shot 2022 01 26 at 2.34.51 PM e1643236560328

 

 

Her iki model de Hunter’ın FSC sertifikalı kauçuktan yapılmış kalın, yüksek tutuşlu tabanına sahiptir. Botların fiyatı 195 ile 295 lira arasında değişiyor.

Killing Eve’in Baş Yapımcısı ve Sid Gentle Films’in CEO’su Sally Woodward Gentle, Hunter ve dizileriyle yaptıkları işbirliği hakkında şunları söyledi: “Hunter, 160 yılı aşkın bir geçmişe sahip dünyaca ünlü bir marka ve Hunter ile ortak olmaktan çok mutluyum. Onlar bu kapsül koleksiyondalar. Memnun kaldık. Koruma, işlev ve stilin birleşimi ‘Kill Eve’ için mükemmel.”

Unknown 2

Hunter x Killing Eve koleksiyonu; Selfridges, Harvey Nichols ve Liberty gibi seçkin mağazalarda mevcuttur.

Bu “Kill Eve” için yapılan ilk moda işbirliği değil. Jodie Comer’ın psikopat suikastçısı “Villanelle”nin başrolde yer aldığı İngiliz casus draması ayrıca lüks iç çamaşırı markası Coco de Mer ile ortak bir dizi yayınladı.

İlgili Mesajlar

1 of 51

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir