Teknoloji

ISITMA ALANI GENİŞ EMNİYET KİLİTLİ EN İYİ 10 FANLI ISITICI

Isıtıcı düşük enerji tüketimi ve yüksek ısı yayma potansiyeline sahip olan kış aylarının bırakılmazı fanlı ısıtıcı modellerini sizler için listeledik…

Isıtıcı yaz aylarında serinlemek, kış aylarında ısınmak isteyen okuyucularımız için en iyi fanlı ısıtıcı modellerini liste haline getirdik. Isıtıcı itinayla hazırladığımız elektrikli fanlı ısıtıcı listemizde Yoksul ve Goldmaster gibi markalara yer verdik. Bu ısıtıcıların artı ve eksilerinden bahsetmeyi de umursamama etmedik.

Fanlı ısıtıcılar havayı kurutur mu? Fanlı ısıtıcılar çok elektrik tüketir mi? gibi soruların yanıtlarının yer aldığı yazımızda, yeni bir elektrikli fanlı ısıtıcı almak isteyenler için en iyi fanlı ısıtıcı modelleri ve kullanıcı yorumları yer alıyor.

1. Dyson Purifier Hot+Cool

Dyson markasının üretmiş olduğu ısıtma-soğutma özellikli bu hava arınma makineyi üstün özellikleri sayesinde en iyi fanlı ısıtıcılar arasında yer alıyor. Yaz aylarında serinlemek ve civarın havasını arınmak için kullanabileceğiniz bu makineyi kış aylarında ise ısınma emeliyle kullanabilirsiniz. 83 m2’ye kadar hava pakliği yapabilen Dyson Pure Hot+Cool 40 m2’lik alanlarda faal ısıtma ve soğutma yapabiliyor.

hp09 wg hepa13 primary
Dyson Purifier Hot+Cool ısıtıcı

2. Evo Tech 5

Fanlı ısıtıcı tavsiye listemizde ilk sırada yer alan Evo Tech, montaj gerektirmeyen yapısı sebebiyle seçim ediliyor. 220 Volt elektrikle çalışan makine, 30m2’lik alandan 110m2’ye kadar ısıtma olanağı sunuyor. Rahatlıkla taşınabilen ürün, 55 dB ses seviyesinde çalışıyor.

9781709537330

3. CVS Dn 3014 Pulsar

En iyi fanlı ısıtıcı modellerinden olan CVS Dn 3014, 1000 ve 2000 w eforlarında çalışabiliyor. Isıtmanın yanı sıra soğutma yapabilen ürün, belli bir süre sonunda otomatik olarak kapanıyor. Yüksek eforu sayesinde kısa süre içerisinde tesir gösteren makine, kullanıcılarından bütün puan almayı muvaffak oluyor.

m cvs dn 3010 pulsar 1

4. KUMTEL Lx-633

Listemizde 3. sırada yer alan KUMTEL Lx-6331, duvara monte edilebilme özelliği sayesinde seçim ediliyor. Kısa sürede tesir gösteren ürün, 3 değişik sıcaklık ayarıyla karşımıza çıkıyor. Emniyet sistemi teknolojisiyle sizi ve ailenizi gözeten makine, düşük ses seviyesinde çalışıyor. Uygun maliyetiyle satışa sunulan Kumtel fanlı ısıtıcının soğuk ayarı bulunmuyor.

download 3

5. Simtech KİLOMETRE-1720

En iyi fanlı ısıtıcı modellerinden olan Simtech KİLOMETRE-1720, hem sıcak hem soğuk hava üfleyebiliyor. 2 kademeli efor ayarı bulunan ürün, sizi ve etrafınızı fazla ısınmaya karşı emniyet sistemiyle gözetiyor. Yıkılma gibi sorunları denge anahtarıyla önleyen makine, en çok satan modellerden bir tanesi.

download 4

6. UFO İzohips

Maliyet performans fanlı ısıtıcı arıyorsanız UFO İzohips bütün size göre. 3 değişik ısı seviyesi bulunan makine, reel bir enerji tasarrufu sağlıyor. Kolay taşınabilmesi sayesinde seçim edilen ürün, aynı zamanda soğuk hava üfleyebiliyor. 2000 w eforunda çalışan fanlı ısıtıcı, sesli çalışması sebebiyle tenkit alsa da gösterdiği performansla bunu karşılama ediyor.

ufo izohips 2000 w

7. Rowell LQ-501

Fanlı ısıtıcı önerisi içeriğimizde 6. sırada bulunan Rowell LQ-501, otomatik sıcaklık hakimiyetiyle kolaylık sağlıyor. Çalışma esnasında vaziyet ışığıyla bilgi sağlayan ürün, zorunlu ısıyı yaydıktan sonra otomatik olarak kapanıyor. Bir Hayli kullanıcısından pozitif yorumlar alan model, denge anahtarıyla yıkılma gibi vaziyetleri önlüyor.

11245997719602

8. Hometta Pandora

Fanlı ısıtıcılar listemizde bulunan Hometta Pandora, arka kısmındaki emniyet sistemiyle dikkat topluyor. Ayarlanabilir ısıtma özelliği bulunan ürün, gösterdiği performansla kullanıcısını tatmin ediyor. Yıkılmaya karşı denge anahtarı olan makine, düşük ses seviyesiyle kullanıcılarından pozitif yorumlar alıyor.

11145478406194

9. GoldMaster Mars

Fanlı ısıtıcı listemizde bulunan Goldmaster Mars, istenilen sıcaklığa erişildiğinde otomatik olarak kapanıyor. Bu sayede enerji tasarrufu elde edebileceğiniz model, 120 derece dönebilen gövdesiyle ısıya karşı direnç gösteriyor. 2 kademe sıcak 1 kademe soğuk hava ayarı bulunan ürün, bizce en iyilerden bir tanesi.

goldmaster in 6125m summer 2000 w fanli
9. GoldMaster Mars

10. Fakir Hobby S Premium

Elektrikli fanlı ısıtıcı tavsiyesi arıyorsanız Yoksul Hobby S Premium bütün size göre. Termostat ayarı bulunan model, bu sayede istenilen oda sıcaklığında kendini kapatıyor. Duvara monte özelliği bulunan makine, tak çalıştır özelliğiyle kullanıcısına rahatlık sağlıyor. Yanmaz gövdeye sahip olan Yoksul Hobby, uzun seneler süresince kullanılabiliyor.

10808116674610
2022’nin en iyi fanlı ısıtıcı hangisi?

2022’nin en iyi fanlı ısıtıcı hangisi?

En iyi fanlı ısıtıcı önerilerine gelecek olursak; Dyson, Evo, Simtech, Ufo, Rowell, Hometta, Goldmaster, Muhtaç, Luxell, Cvs kısa zamanda ısıtan, taşınabilir, minimalist yapısıyla dikkat toplayan, düşük elektrik tüketen, otomatik kapanma özelliği olan, sıcaklığı sabit yakalayabilen fanlı ısıtıcı markaları olarak öğreniliyor.

İlgili Mesajlar

1 of 2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir